Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek milyen életetek van?...

Nektek milyen életetek van? Nekem: magányos, mamahoteles

Figyelt kérdés

Tehát én nem vágyok senki társaságára, magam vagyok, mindenféle párkapcsolat nélkül, és ez szeretném ha így is maradna. Ugyanis félek a felnőtté válástól, mert ezáltal elveszik a szabadság, kényelem, és helyébe jön a kötöttség, felelősség, idegesség.

Egyébként dolgozni sem járok, eltartanak már 5 éve, semmit se csinálok otthon csak gépelek egész nap, vagy néhanapján elviszem a postára a csekket. Az a baj (vagy szerencse?) hogy nekem ez nagyon megfelel, mivel nyugodt, kényelmes ember vagyok, és egyáltalán nem kell a társaság.



2015. okt. 8. 17:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
engem viszont nem hajt semmi sem. Se ambícióm, se életcélom nincs. Pontosan ezért nem dolgozok, mert nem is tervezek venni semmit. Néha én is csodálkozok magamon hogy mennyire nem érdekel semmi sem. Télleg egész nap semmit sem csinálok csak számítógépezek...
2015. okt. 8. 21:59
 12/13 anonim ***** válasza:
26%
Jól csinálod, nem te kérted mutert, hogy megszüljön, hanem az ő döntése volt, ergo amíg élsz anyagi felelősséggel tartozik érted. Tehát ha ő már nem lesz akkor is biztosítania kell, hogy ne szenvedj hiányt semmiből (életbiztosítás aminek te vagy a kedvezményezettje, örökség, ilyesmi).
2015. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
7%

"nem te kérted mutert, hogy megszüljön, hanem az ő döntése volt"

Faszt az ő döntése volt, sok nő társadalmi nyomás miatt szül, elég sok olyan csajt ismertem, akik baromira nem akart gyereket, de aztán pont az ilyen hozzád hasonló észosztók nyomására szült, és cseszte el az életét ilyen nyomorékokkal. A vicces az ilyen emberekben, hogy mindig a saját sebeiket nyalogatják, miközben mások életét teszik tönkre.

Amúgy meg tényleg nem értem az utolsó válaszolót, miért is nem öli meg magát...

2015. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!