Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire baj ha egy lány...

Mennyire baj ha egy lány csúnyán beszél?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 15:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
10-es! Azt honnan veszed, hogy az intelligenciának nem fokmérője?! Nagyon is az! A műveltségnek nem annyira, ezt aláírom, de az intelligencia egyik fokmérője pont a másokkal történő viselkedés, beszéd mikéntjében található meg.
2015. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%
11-es, nem kellene összevissza keverni a fogalmakat. Az égegyadta világon semmi köze az intelligenciának ahhoz, hogy hogyan viselkedik valaki (legalábbis illedelmesség és más effélék szintjén, ahogy te gondolod).
2015. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én magam sajnos el szoktam engedni egy két ízesebb káromkodást, de leszokóban vagyok. Édesanyám rettenet csúnyán beszél, sajnos tőle ragadt rám.

Intelligencia fokmérője igenis meg nem is.

Én magam igazi könyvmoly volnék, jelenleg biztonságpolitikát tanulok.



Én azon a véleményen vagyok, hogy ne legyünk álszentek, csúnya beszéd és csúnya beszéd között is van különbség. Inkább azzal van nálam a baj, ha töménytelenül jön. Az egyik nemtől sem túl vonzó.

2015. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Megy itt a nagy pösti "életembe félszer káromkodtam" duma. Lejönnétek vidékre rájönnétek,hogy senkit nem érdekel, hogy valaki így beszél. Mindenki megszokta már az egy egy izé helyett elejtett miazbaz+-et. Ez egyáltalán nem intelligencia kérdése, függ az adott illető beszédstílusától is. Mert nem mind1 hogy egy könnyen elsuhanó,vagy egy tényleg nagyot szóló káromkodás volt-e.
2015. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Engem csak akkor zavar, nemtől függetlenül, ha minden második szavuk az. Elveszti az értelmét, azt hogy akkor legyen használva, mikor tényleg lenne értelme. Bármilyen szóismétlés fárasztó, ha valaki sokat ööö-zik meg izézik, ha ezt csúnya szavakkal teszi az teljesen felesleges, szóval még rosszabb.

Egyébként nem gondolom hogy ettől hulye valaki. Sok okos embert ismerek aki elég gyakran káromkodik. Amikor pedig kreatívan tudják bevonni a mondandójukba még tetszik is.

18/L

2015. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Elèg kiábrándító.
2015. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egy ideig azt hittem, hogy nem zavar, de csak addig, amíg nem szembesültem vele.

A fősulin egyik vizsga előtt ültünk bent a teremben, és a közelemben ülő társasághoz ment oda egy nagyon dögös lány. Mondom magamban, milyen helyes kis csaj. De akkor megszólalt, és messziről már szinte kiabálta a barátainak, hogy "geeeccccccccccciiiiiiiiiiiiiii". Na itt a "jó-csaj érzés" visszaesett a nullára. És az előbb említett szava volt a legvisszafogottabb azok közül amiket használt a későbbiek folyamán.

Szóval a kérdésre válaszolva: nagyon zavar.

2015. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!