Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyenek a lányok?

Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Na szóval azzal kezdeném hogy elegem van már az összes nőnemű emberi lényből annyi hogy a barátommal már ötödik óta nem bírjuk a lányokat valamit láttunk bennük ami nem jó most pedig nyolcadikos vagyok és kikészítenek pl. a hülye menstruálásukkal meg a hülye hisztijükkel meg a nyávogásaikkal nem értem őket!!!!!! elmesélek egy kis sztorit van egy lány természetesen szerelmes belém én nemet mondtam neki mert sajna ronda és dagadt ja ugyebár ezt se szabad elmondani nekik mert megsértődnek na mind1 térjünk vissza szóval ez a lány amiért nem járhat velem ezért micsinált! bakker felvágta majdnem az ereit miattam persze nem volt hozzá mersze csak megkarcolta durván a csuklóját ja és még ebben is neki áll feljebb annyira idegesítőek már!!! hozzájuk se szólok és annyit mondanak hogy hagyjál már meg kussoljá má valaki is így érez mert én nagyon!! a tanárokról nem is beszéljünk a suliban kb 3 FÉRFI tanár van és egy csomó nő a nők kivannak akadva hogy nem bírnak tanítani közben ha a férfi tanít nekünk órát akkor mindenki csöndben van és egyben vicces is meg jó fej na ezt hogy csinálta komolyan na mind1 szoval csak annyi ha valaki még igy érez az írja le köszönöm!
2015. okt. 20. 16:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Elolvastam amit írtál. És rájöttem, éretlen vagy. Éretlen vagy bármire is, a normális kapcsolatot is beleértve. De ilyen alap dolgokkal sem vagy tisztában mint a menstruáció, hogy miért van és hogy ez mivel jár egy lánynál.
2015. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Én is elolvastam ,amit írtál. Csatlakoznék az előttem szólóhoz, és kiegészíteném anynival, hogy nemcsak éretlen (gyerekes) vagy, (valamint helyesen írni se tudsz) hanem fene felvágós is. Nem tudom, othonról hozod-e, vagy csak úgy jött, de a kamasznyegleségnek is van határa. Ilyen hozzáállással sok kellemetlen tapasztalatod lesz.
2015. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon gyerekes vagy! Csatlakozok az előttem lévőkhöz. Amugy nem kénne ennyire általánosítani sem hogy a másik nem ilyen meg olyan..
2015. okt. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Kis részben igaza van szerintem, én nálunk is a női tanárok sokkal idegbajosabbak voltak mint a férfiak. Mögöttem ülő lányok meg mindenen elkezdtek vihogni, akármit csináltam, vagy szóltam, röhögtek mint valami retardált fóka. De egy 8.-osnak nem hiszem hogy sok baja lehet ha a lányosztálytársának megjött.
2015. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
Anyukád biztosan örömmel olvasná ezt, mutasd meg neki.
2015. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Hogyne lenne gyerekes, még csak 8.-os.. :-) Majd kinövöd barátom!
2015. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
de bajom van vele mert ha megjött nekik akkor ingerültek hozzájuk se szólok és máris rám ordítanak
2015. okt. 20. 17:42
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Lol. Szerintem pár év múlva olvasd vissza a kérdésedet és röhögni fogsz magadon.
2015. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%

Amit az első, második és a valahányadik válaszoló írt az olyan szintű baromság, hogy már fél szöveg elolvasásakor ment értük a lepontozás! Ilyen hülyeséget, hogy ,,mert éretlen vagy, meg még csak 8-os blablabla..." ezért utálja a nőket! Ma egy hülye gyerek is felfogja már, hogy a nőknek mi a fészkes bajuk van, mikor ketchup-fogót hordanak könyörgöm! Mit kell ezért a kérdezőt piszkálni!


Ami téged, kérdező illet, nyugodtan sz*rd le őket jó messziről! Volt nem olyan rég kiírva itt kérdés, hogy öngyilkos lett a srác, mert elutasította a csaj és hogy bánkódjon-e miatta (maga a csaj írta ki a kérdést). Olyan válaszok jöttek, hogy ,,ne a te bajod legyen", ,,meg ne foglalkozz vele", meg ,,sz*rd le"" stb... Semmi lelkifurdalás nem volt se a csajban, se a nőben. Szóval ezzel az erővel Te is nyugodtan, magasról tegyél arra a dagadék p*csára, akárhányszor vagdalja össze magát! Nem a te bajod, az ő baja, hogy rondának jött világra!

2015. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
*nőben helyett válaszolók
2015. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!