Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyenek a lányok?

Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Na szóval azzal kezdeném hogy elegem van már az összes nőnemű emberi lényből annyi hogy a barátommal már ötödik óta nem bírjuk a lányokat valamit láttunk bennük ami nem jó most pedig nyolcadikos vagyok és kikészítenek pl. a hülye menstruálásukkal meg a hülye hisztijükkel meg a nyávogásaikkal nem értem őket!!!!!! elmesélek egy kis sztorit van egy lány természetesen szerelmes belém én nemet mondtam neki mert sajna ronda és dagadt ja ugyebár ezt se szabad elmondani nekik mert megsértődnek na mind1 térjünk vissza szóval ez a lány amiért nem járhat velem ezért micsinált! bakker felvágta majdnem az ereit miattam persze nem volt hozzá mersze csak megkarcolta durván a csuklóját ja és még ebben is neki áll feljebb annyira idegesítőek már!!! hozzájuk se szólok és annyit mondanak hogy hagyjál már meg kussoljá má valaki is így érez mert én nagyon!! a tanárokról nem is beszéljünk a suliban kb 3 FÉRFI tanár van és egy csomó nő a nők kivannak akadva hogy nem bírnak tanítani közben ha a férfi tanít nekünk órát akkor mindenki csöndben van és egyben vicces is meg jó fej na ezt hogy csinálta komolyan na mind1 szoval csak annyi ha valaki még igy érez az írja le köszönöm!
2015. okt. 20. 16:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%

érdekes nálunk semmi ilyen nem volt 8 osztályos gimiben,se 5-ben,se 8-ban se 12-ben

inkább te vagy valami fogyatékos gyerek szerintem,és ez amit itt leírtál csak megerősíti ezt,inkább a nyelvtanórával foglalkozz ne a lányokkal


megérdemelnél egy-két régimódi férfitanárt

2015. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
huh 8/11 nagyon köszönöm :) te tényleg
2015. okt. 20. 18:21
 13/21 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

Biológia óra, figyelj:

A menstruációkor van egy nő hormonszintje a legközelebb egy férfi hormonszintjéhez, ekkor a legmagasabb a tesztoszteron, és ekkor alacsonyabb az ösztrogén, mint máskor. Tehát, lehet, hogy mi hisztisek vagyunk menstruációkor a hormonváltozás miatt (meg mert vérben kelünk, vérben fekszünk, drága a betét, összekenjük a nadrágot, és még a hozzád hasonló kis szarzsákok is nyekeregnek) de ti ÁLLANDÓAN ilyenek vagytok. Mindig. Olvasd el mit írtál, úgy hisztizel, mint aki nem kapott Minions happy meal menüt péntek este.

2015. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Mélyen elszomorít, hogy ilyen emberek vannak...
2015. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
43%
Az összes valami félresikerült barom akik állandóan hisztiznek mert ÖSSZE LETT KENVE A GATYÁJA ÚRISTEN!!
2015. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
Kívánom ezeknek a hím soviniszta érzéketlen állatoknak, hogy egyszer megtudják milyen egy jó kis menstruáció...hogy úgy görcsöljenek, hogy nem tudnak kikelni az ágyból, hogy depressziósak legyenek, hányjanak meg menjen a hasuk egy hétig, hogy folyamatosan figyelniük kelljen arra, hogy mikor áznak át, és hogy mindezek mellett a környezetük beszólogasson nekik, hogy mit rinyálnak...
2015. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%

Elolvastam, és arra a következtetésre jutottam, hogy vagy


1) Egy troll vagy, jóval idősebb, mint ami a leírtakból gondolható, és csak azért írsz ilyen hülyeségeket a gyakorira, mert unatkozol és szórakozni akarsz a felháborodott válaszokon (statisztikailag ez a valószínűbb), vagy


2) Tényleg igaz az, amit leírtál (vagyis pontosabban te igaznak hiszed) és egyszerűen csak gyerek vagy még, hogy felfogd, hogy működik a való világ...


De igazából mindegy is, bármelyik is legyen az igazság, ugyanaz a tanácsom a számodra: NŐJ FEL, WAZZE!!!!

2015. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16-os! Ott a pont!! :-)
2015. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Eggyáltalán nem vagyok se troll se felnőtt tényleg egy nyolcadikos diák vagyok! de komolyan ezt a kérdést nem azért írtam hogy a lányok fel legyenek háborodva hanem azért mert kíváncsi voltam hogy más fiúk is éreznek e így de komolyan és elolvastam láttam a legtöbb lány az azon akadt ki hogy a menstruáció hát én nekem nem az a fő bajom persze hogy megtudom érteni nem lehet könnyű has fályásal meg ilyenek kibírni a napokat de azért nem kéne gorombán leszólni a fiukat
2015. okt. 21. 16:18
 20/21 anonim ***** válasza:
59%

A meznesszel kapcsolatban csak annyit tudok mondani, hogy én is lány vagyok, tudom milyen. Ha nem bírod elviselni a lányokat ebben az állapotban, akkor egyszerűen ne beszélj velük és kész. De szerintem te sem lennél valami derűs, ha konkrétan egy vízesés folyna minden percben a nemi szervedből.


Én amin fennakadtam ebben kérdésben, az a tény, hogy neked az a problémád, hogy nem közölheted egyszerűen egy lánnyal, hogy csúnya és dagadt, mert megsértődik. Már bocsáss meg, kedves kérdező, de mégis mit szólnál ahhoz, hogyha az ember, aki a legtöbbet jelent számodra, közölné veled kerek perec, hogy nem járna veled, mert rusnya vagy. Rosszul esne, ne is mondd, hogy nem érdekelne, hogy menőzz. És elég szomorú, hogy abban, hogy a lány majdnem öngyilkosságot vitt véghez miattad, neked annyi a mondanivalód, hogy idegesítő. És ez tényleg elég gyerekes, sajnálom, nem tudom nagyon máshogy kifejezni. Nem azt mondom, hogy kötelességed járni vele, de ha már közlöd vele, hogy nem akarsz csináld már ember módjára, könyörgöm. Egyszerűen azt mondhattad volna, hogy nem szeretnél és kész, kommentár nélkül. Eléggé sajnálom a lányt, őszintén remélem, hogy talál valakit akit megérdemel.

Nem akarok gonosznak tűnni, ez csak egy őszinte jó tanács: Kérlek, csökkentsd egy kicsit az egódat és próbáld meg egy kicsit mások szemével látni a világot. Nem mindig csak az a fontos, hogy neked jó legyen, más emberek is élnek a világon.

2015. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!