Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyenek a lányok?

Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Na szóval azzal kezdeném hogy elegem van már az összes nőnemű emberi lényből annyi hogy a barátommal már ötödik óta nem bírjuk a lányokat valamit láttunk bennük ami nem jó most pedig nyolcadikos vagyok és kikészítenek pl. a hülye menstruálásukkal meg a hülye hisztijükkel meg a nyávogásaikkal nem értem őket!!!!!! elmesélek egy kis sztorit van egy lány természetesen szerelmes belém én nemet mondtam neki mert sajna ronda és dagadt ja ugyebár ezt se szabad elmondani nekik mert megsértődnek na mind1 térjünk vissza szóval ez a lány amiért nem járhat velem ezért micsinált! bakker felvágta majdnem az ereit miattam persze nem volt hozzá mersze csak megkarcolta durván a csuklóját ja és még ebben is neki áll feljebb annyira idegesítőek már!!! hozzájuk se szólok és annyit mondanak hogy hagyjál már meg kussoljá má valaki is így érez mert én nagyon!! a tanárokról nem is beszéljünk a suliban kb 3 FÉRFI tanár van és egy csomó nő a nők kivannak akadva hogy nem bírnak tanítani közben ha a férfi tanít nekünk órát akkor mindenki csöndben van és egyben vicces is meg jó fej na ezt hogy csinálta komolyan na mind1 szoval csak annyi ha valaki még igy érez az írja le köszönöm!
2015. okt. 20. 16:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom mennyire nyávogósak az osztályodban a lányok, de tény hogy nagyon idegesítő tud lenni a folytonos nyávogás meg hisztizés. Az meg hogy valaki felvágja azért az ereit mert elutasítottad az beteg. De azért az összes nőnemű lényt utálni 13 vagy 14 évesen...
2015. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!