Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogyan viselkednétek...

Ti hogyan viselkednétek valakivel, aki barátkozni próbál, és rendes is, de túlságosan rátok akaszkodik?

Figyelt kérdés
Esetleg túl személyes kérdéseket is feltesz néha
2015. nov. 3. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálnám először finoman, majd szükség szerint durvábban tudtára adni, hol a határ. Ha nem megy, megszakítanám vele a kapcsolatot.


Most pont ilyen helyzetben vagyok, a durva közlés szakasznál. Ha ez sem fog menni, tényleg elküldöm az illetőt teljesen, mert halálra idegesít, hogy éjjel-nappal perszenként rámír Viberen, állandóan csörömpöl a telefonom emiatt... ráadásul minden szót külön sorba ír. Ettől már se TV-zni, se zenét hallgatni, de még aludni sem tudok.

És nem vagyok hajlandó miatta kikapcsolni vagy lehalkítani a telefonomat, más emberek ugyanis - okkal - kereshetnek.

2015. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát engem nem különösebben zavarna. Felőlem kérdezhetne amit akar, max nem válaszolnék minden kérdésére. Rám akaszkodni meg amúgy sem tudna, mert ha unnám a társaságát akkor mondanám neki, hogy nem érek rá, vagy egyszerűen csak odébbállnék.
2015. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy zavarna. Én is igénylem a társaságot, és egy idő után megnyílok az emberek előtt teljesen.
2015. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
Neten ne válaszolj neki, ne is nézd meg az üzijét csak napi egyszer, egy idő után észreveszi magát majd, hogy felesleges ennyiszer írnia. Élőben meg jaja, mondd hogy nem érsz rá!
2015. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs túl személyes kérdés.

Reagálok...

2015. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!