Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a normális, ha első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a normális, ha első randin már csók, és hamar összejöttök, vagy ha sokáig csak ismerkedés van, és nem történik semmi?

Figyelt kérdés
Mert én azt tapasztaltam, hogy ha nem haladnak gyorsan az események, akkor nem is kellek igazán a pasinak... Ugyanakkor viszont szeretném jól megismerni a másikat, mielőtt valami komolyabb történne.
2015. okt. 5. 18:41
 1/5 CptTomato ***** válasza:
46%

Egy olyan világban élünk ahol a szexhez nem kell kapcsolat sem.... sok nő rávehető akár pénzért is....a megcsalás lassan a minden kapcsolat elemi része lett...

szerintem nincs azzal gáz ha az első randin minden megtörténik...és azzal sincs bajom ha emiatt a nő mégsem akar semmit, vagy épp hogy csak szexet akar.....


Ilyen világban élünk, mindenki válogat és úgy szűr ahogyan csak tud.



F/27

2015. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő, van akinek ez a normális, ismerek olyat, akiknek még csak "első randijuk" sem volt de szex már le volt tudva mégis régóta együtt vannak, én meg pont olyan vagyok, aki még a sokadik randin sem erőlteti...

30/f

2015. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a normalis, hogy eloszor szeretnem jobban megismerni a masikat, hogy milyen ember, mielott agyba mennenk. Kellenek az erzelmek ehhez, ahhoz viszont ismerkedni kell.

Ha valaki turelmetlen, az meg kereshet mast, nem erdekel.


De ez en vagyok. Mindenki mas.

2015. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első randin volt csók. Jött egy kínos csend és ezzel lett "kiküszöbölve". Váratlan volt és kellemes.

Attól a naptól fogva mi már járunk, de lefeküdni csak fél év után feküdtünk le. Nekem nagyon tetszett, neki is én, ezért jöttünk össze, és kapcsolatban még jobban megismertük egymást, még jobban egymásba szerettünk ami elvezetett az első alkalomhoz, majd ahhoz, hogy már 4. éve szeressük kölcsönösen egymást.

De én csak 16 voltam, a barátom 18 és előtte nem is volt senkink ténylegesen.

2015. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nekem azok a kapcsolataim tartottak sokáig, amik gyorsan alakultak ki, amikor sokáig ismerkedtem, abból meg semmi nem lett. Sokat gondolkoztam az okán, és azon, hogy ez baj-e, de aztán rájöttem, fölösleges ezen agyalni. Mindenkinek más a habitusa, van, aki szeret sokáig ismerkedni, van, aki nem igényli ezt. Egyikkel sincs baj.
2015. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!