Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan erősödjek meg?

Hogyan erősödjek meg?

Figyelt kérdés
Van pár osztálytárs aki folyon magasabb rendűnek hiszi magát. Pedig nem azok, nem szépek, nem okosak, de nagyon tudnak manipulálni. És most én lettem a célpontjuk. Tudják, hogy gyenge vagyok, de meg akarok erősödni. Hogyan?????? Tipp? írok privátba többet, ha valakit érdekel. :)

2015. nov. 19. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért most pl gúnyolnak és tudni akarod hogyan szólj visza vagy bántanak ( nyakaznak ütnek) és ara keresed hogyan üthec vissza ugy hogy többet ne báncsanak? Mert mindketöre van megoldás :D Bocsi az írás hibákért.
2015. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mind kettő igaz!!! Semmi baj!
2015. nov. 19. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Intelligenciával lehet a leginkább túljutni a másik eszén. Aki buta az mindig alul marad.
2015. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdés észreveszi-e a buta, hogy alulmaradt?

Más szituációt is láttam, és voltam is ilyenben, hogy egyszerűen nem fogta fel a szarkazmust a "butábbik" fél :D

2015. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyél spenotot
2015. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!