Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet a probléma? Hogyan...

Mi lehet a probléma? Hogyan tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre egyre gyakrabban érzem azt, hogy a hangulatom nagyon hamar ingadozik. Van, hogy egyik pillanatban nagyon jó kedvem van a másikban pedig, mint aki a világon sincs csak bámulok magam elé. Nem tudom mi történik, de minden cselekvés olyan nehéznek tűnik és nem is tudom, hogy képes vagyok-e rá. Mostanában nagyon sok mindent elfelejtek(régebben mindig mindenre emlékeztem és fejben tartottam). Van, hogy minden ok nélkül elsírom magam, ahol éppen olyan kedvem van. Ha mosolygok utána, mintha egy belső erő visszahúzna, hogy nem szabad és mennyire fáj. Nincs kedvem semmit csinálni azon kívül, hogy fekszem. Még éhes sem nagyon vagyok. Kerülöm az embereket, zavarnak....Régen teljesen más voltam. Most pedig nem értem, hogy miért vagyok ilyen ellenséges. Kérem valaki segítsen.
2015. nov. 20. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz megállapítani, mi lehet a megoldás. Van kedved beszélgetni?
2015. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Analizáció megoldás.

Analizáld helyzeted életben. Logika sosem ad okot negatív érzésre.

Ha segítség kell, írj.

2015. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!