Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » MIt érez aki egész nap fent...

MIt érez aki egész nap fent van FB-n? Ilyen FB-s véleményekre lennék kíváncsifáncsi ^^

Figyelt kérdés
Régen sokat voltam fent, de most már csak azért használom, hogy tarsam a kapcsolatot azzal, akivel telefonon pénzbe kerülne meg keresek valakit, vagy csak este itthon. Én viszont nem értem a többit. xy lány megkéri hogy pontozzam(10/5 adtam neki), aki egyébként élőben hozzám sem merne szólni, pedig senkit nem küldök el anyjába vagy eszem meg. Ezután megtudom hogy "szerelmes belém", jó nem néz ki rosszul, de nem is ismerem csak látásból+nekem nem jön be 5 tonna smink+ps-es fb-s kép sem. Erre barátnő írt hogy megsértettem.
2015. nov. 26. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Én kvázi egész nap fent vagyok, de ilyen pontozás, meg ilyen dolgokkal egyrészt nem foglalkozom, másrészt az ismerőseim is szerencsére felnőttek, úgyhogy ők sem :D

Nálam ez az egész nap fent vagyok amúgy is annyit jelent, hogy meg van nyitva, de közben csinálom a dolgom. Csak most itthon vagyok táppénzen februárig, úgyhogy reggel bekapcsolom a gépet, este meg kikapcsolom, és eközben a Fb meg van nyitva. De még csak nem is ülök itt állandóan.

2015. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokan a facebookon próbálják pótolni azt, amit élőben is megtehetnének.
2015. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi ez a pontozósdi? Hol lehet ilyet Facebookon csinálni? Úgy látszik, le vagyok maradva. :) Komolyan kérdezem, nem trollkodásból.
2015. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!