Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak engem hagynak hidegen az...

Csak engem hagynak hidegen az ünnepek?

Figyelt kérdés
Valahogy nem váltanak ki belőlem semmit. Nemrég ünnepeltük a szülinapom, hamarosan jön a névnapom meg mikulás, meg karácsony stb., de valahogy hidegen hagy az egész. Se pozitív, se negatív , csak simán olyan semleges. Amúgy is megállás nélkül kell tanulnom, mert folyamatosan zh-k vannak, aztán meg jön a vizsgaidőszak, úgyhogy nekem az egyetlen kívánságom az ünnepekre, h minden tárgyam sikerüljön.

2015. nov. 29. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel különösebben.
2015. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel semmilyen ünnep.
2015. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem érdekelnek, de nem azért mert szeretem hanem mert utálom őket, utálom ami itthon van ünnepnapokon
2015. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak egyedul a karácsonyt szeretem semmi mást :D még a szulinapomat mondjuk de húsvét, silvester, névnap stb teljesen hidegen hagy :D
2015. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen bajom az ünnepekkel, igazából adnak egyfajta hangulatot, amit én nagyon szeretek. Csak a családi összejöveteleket nem bírom, hogy mindig mindenhova megyünk ajándékozni stb. De pl.az ajándékvásárlást szeretem és ajándékot is adni azoknak, akik közel állnak hozzám :)
2015. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit a legjobban szeretek pl a karácsonyban, hogy itthon vagyok, filmet nézek a meleg szobában és finomabbnál finomabb ételeket, sütiket ezek! Na ezért szeretem pl a karácsonyt! :D
2015. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 opened paradise ***** válasza:

6-os,szívemből szóltál! :D

Kaja és a filmek a szünet alatt. Nekem is csak ennyi.

2015. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

rendkívüli bunkóságom és kegyetlen szókimondásom eredménye képpen békés, nyugodt ünnepeim vannak.

kezdem egész megkedvelni.

a szűk családom szeret, de a szüleim és anyósomék sem, unokatesók, nagynénik is utálnak, aminek eredményeképpen nem kell ajándékot venni és látogatóba járni sem, sőt, sütni főzni is azt csinálok amihez kedvem van.

úgyhogy már kimondottan pozitív előretekintéssel várom a karácsonyt.

:)

35/l

2015. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!