Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy tartok az...

Miért van az, hogy tartok az emberektől, főleg a lányoktól, pedig én is lány vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, kicsit önbizalomhiányos. Szeretek emberek társaságában lenni, viszont ismeretlenekkel egy kicsit zavarba vagyok. Pl. járok most masszőrhöz a hátam miatt, és egy nő csinálja, olyan 30 körüli lehet, de nem tudok beszélgetni vele, kb. csak amit kérdez, váasszolok rá. De így vagyok mással is. Jártam régebben angoltanárhoz, de iylen huszonéveshez, de baromi zavarban voltam, viszont egy idősebb matektanárommal tök jól kijövök, sokat beszéletünk meg minden (ő oylan 50 éves körüli). Nem is szeretek bemenni üzeltekbe, meg ilyen helyekre:/ Ennek lehet vmi oka, vagy hogy lehetne kideríteni, h mitől van?
2011. júl. 15. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
ennek csak genetikai oka van.. ha félénknek születtél, vagy eddigi életedben sosem jöttél ki a lányokkal, nem sokat változhat a dolog. ezt tapasztalatból mondom: D, énis inkább faterékkal beszélgetek, ha összejön a család. és nagxyonsok ilyen embert ismerek még, úgyhogy nemkell parázni
2011. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress magadnak valakit akire az életed is rábíznád akivel nap mint nap új emberekkel ismerkedhetsz meg nekem 19 évig 1 ismerősöm volt tudom milyen ez az érzés mai napig feljön!

Ajánlom a chat programokat ott megtanúlhatsz társalogni nem vágnak nyakon ha rosszat mondasz csak megmondják! [link]

2011. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!