Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok az EMO...

Panbogg kérdése:

Ti mit gondoltok az EMO stílusról, és az emós emberekről?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom, hogy az emós emberek nagyon furák, és idegesítőek. Pedig én is az vagyok, és elmondom, hogy nem így van. A ruhámat illetően csak nem szeretné olyan lenni, mint mások. Zavar, hogy az emberek nem vállalják fel önmaguk. Ez tényleg fura? :(

2015. dec. 10. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem fura, bár engem annak tartanak poénból, v nem tudom, de engem nem zavarnak, sőt
2015. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Ugyanolyan divathullám követő majmok, mint a legtöbb tini.
2015. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy emós?
2015. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1) Tul befolyasolhato.

2) Az "emosag" ponthogy ellenkezoje a massagnak, hiszen az emok ugyanugy oltozkodnek, es nem szemelyiseg szerint. Ha tenyleg mas vagy nem magamutogatassal fogod ezt kifejezni.

3) Sokan (tisztelet a kivetelnek!) vagjak magukat es ez mar alapvetoen rossz benyomast kelt bennem...affele "mindenki figyeljen ram, senki nem ert meg es az egesz vilag az ellenem van" -de ez azert is irritalhat kulonosen mert en nem tudnam orszag vilagnak elmondani a problemaimat.

4) Nekem az oltozkodes alapon valo megitelesrol az a velemenyem, hogy nem szabad azt bantani aki anyagi vagy izlese okok miatt veszi fel azt a farmert, amit en sose, De azokat akik csak azokkal hajlandoak baratkozni akik ugyanugy oltozkodnek mint o maguk (ujabb ellentmondas, hogy kik is valojaban a masok...) elitelem, mivel nekem nagyon "szekta" szeru.


En amugy szeretem a fekete szint. Sok ruham olyan, de ezt nem divatbol hordom, hanem mert ebben erzem magam.

2015. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelnek az ilyen fasságok.
2015. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Egyet sem ismerek. Ez a "divat" már lecsengett pár éve és áttranszformálódtak ecsethajúakká.
2015. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Balfa$zok.
2015. dec. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem nem igazán jön be ez a stílus, de nem is zavar. nem az én döntésem hogy ki milyen ruhát vesz fel, és azt sem tudhatom hogy az illető divatból csinálja-e vagy sem.
2015. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Én is emo vagyok. Emiatt sokan elitélnek, és minden embernek az első gondolata erről hogy biztos vagdosom magam meg ilyenek. Amugy az emo nem egy stilus hanem egy életérzés, de valaki csak divatból az. Az igazi emok nem vagdossák magukat és nem járnak mindig feketében, ezeket is a divatemok terjesztették el. És nem csak emokkal barátkozom, az egyik legjobb barátnőm és bennem konkrétan semmi hasonló érdeklődés nincsen ( ő inkább olyan tipikus lány :D ) mégis tök jól elvagyunk.
2015. dec. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5%

#9 ja csak sok embernek nem tetszik az hogy a szrrá vasalt, töredezett szőrt a fejetek tetején a szemetekbe teszitek. ez csak ízlés kérdése. az igazi depressziósak átlagosan néznek ki (lásd tumblr,) hogy még egy cseppet se hívja fel magára a figyelmet, hogy nem boldog de ti meg még hirdetitek is hogy egy lelkinyomorult lelkinulla picsogósak vagytok. ezért vagytok elítélve, jogosan. de ti csak ússzatok szembe az árral egész nyugodtan..

meg ha már itt a stílusról beszélsz, akkor az max a scene lehet ami még annyira nem is rossz (volt), mivel az legalább egy pozitív stílus tiniknek, színes öltözékkel modell képekkel blabla.

meg ja, idegesítőek vagytok mert mi az hogy életérzés gyerek? :DD ez csak a kinézetről szól meg a zenéről de ennyi. gyűlölitek a világot mikor még alig vagytok a földön még nem is tapasztaltátok meg, milyen magadnak irányítani az életed. röhejes.

2015. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!