Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem dolgozó kismamik, mivel...

Nem dolgozó kismamik, mivel foglaljátok le magatokat? Hogy néz ki egy napotok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én most az egésznapos rosszlét miatt vagyok itthon. Igazából nem tudok semmit csinálni igy. Amit itthon kell azt is nehezen. Akár ciki akár nem nem. De mihelyst jobban leszek egy picit megyek vissza dolgozni.
2015. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Egy 2 évessel, a háztartással, nyelvtanulással és levelező egyetemi képzéssel :) de speciel "dolgozni" most nem dolgozom ;) :) :)
2015. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7 hós a fiam, az egész napomat lefoglalja, napközben ha alszik sem nagyon tudok mit csinálni, mert a szoba-konyha kicsi ahhoz, hogy akkor zörögjek a háztartásban. Amikor alszik én is pihenek, vagy megöl az unalom, esetleg fözök, vagy olyan házimunkát végzek ami nem jár zajjal.
2015. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
veteményes, szombati OKJ, haztartas. nem szoktam unatkozni.
2015. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A standard háziasszonyi tevékenységeken kívül a kivizsgálásokra jártam, gyerekszobát rendezgettem, takarítgattam (olyasmit is, amit egyébként eszembe se jutott máskor), babatakarót hímeztem. Néha elvitt a férjem szórakozni.
2015. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Most kezd visszatérni az életkedvem, eddig lefoglalt az egész napos hányás vagy arra koncentrálás, h vmi maradjon is bennem...

Javul a helyzet, de már nem megyek vissza dolgozni, mert jön a tél, és messze van a munkahelyem, és egyéb dolgok miatt sem.

Kiélvezem, hogy kezdem érezni a pici mocorgását, és arra gondolok, hogy most van az utolsó pár hónap, hogy unatkozzam, pihenjek.

Őszintén tök jól esik semmit tenni :D

Egyèbkènt sétálgatok, tv, könyv, kertészkedés, aztàn közeleg a karàcsony, lefoglalom magam majd vmi dekor cuccok készítésèvel, arra gondoltam, hogy készítek vmit a kollègáimnak, és majd karàcsony előtt beviszem nekik.

Ünnepek után meg elkezdem tervezgetni a babaszobát, és lassan beszerezzük majd a dolgokat.

Szerintem hamar letelik majd az idő, főleg ha arra gondolok, hogy az utolsó békés és csendes hónapok következnek :D

Viccet félretéve, jól esik "unatkozni".

Kérdező, Te miért vagy tp-en? Mit csinálsz otthon?

2015. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

egyetemistaként estem teherbe, egyetem mellett 0 órás kontrakton csináltam diákmunkát (pincérkedés), de 7 hétig feküdtem, mert a vizet is kihánytam, úgyhogy sajnos azt nem tudtam folytatni. a munka nehéz rekeszek és tálcák emelését is jelentette, ugyhogy jobbnak találtam, ha nem csinálom, úgyis volt egy nagyobb összegem félrerakva munkából és ösztöndíjakból. az iskolába jövő szeptemberben megyek vissza, remélem lesz lehetőségem bejárni, de ha nem, akkor levelezőn folytatom. de nagyon unatkozom, mielőtt teherbe estem semmi szabadidőm nem volt kb, mert az egyetem, a munka és az edzés lefoglalt. most 26+5 hetes vagyok, és egyre rosszabbul viselem a semmittevést (csak házimunkát csinálok + a 7 éves öcsémre is vigyázok, de azon kívül semmit), és sajna már kevesebbet tudok mozogni is, mert a szeméremcsontom elkezdett fájni :/ de persze tudom, hogy így milliószor jobb a babának, mintha stresszes és nagyon mozgékony életet élnék, csak nagyon más minden, mint ezelőtt, és mivel nem tervezett baba, ezért nem volt időm erre felkészülni :)

2015. nov. 3. 15:14
 8/14 anonim ***** válasza:

Esetleg kezd el sorozatokat nézni. Pl amiket már rég láttál, meg újakat.

Tanulj nyelvet, vagy frissítsd fel a tudásod.

Beszélgess kismamákkal :)

Mikorra vagy kiírva?

2015. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
sorozatozok, meg simsezek miután kitakarítottam itthon, de olyan hasztalannak érzem magam :D február 4re vagyok kiírva :)
2015. nov. 3. 16:30
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Sims!!!! Jaj, de jó, hogy mondod, régen mindig simseztem, egész napokat tudtam ott eltölteni :)))

Újra feltelepítem majd.

2015. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!