Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek utazni, ezért nem...

Félek utazni, ezért nem megyek bulizni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem voltam még sokszor bulikba, mert félek az éjszakai utazástól. Annyi balesetről hallani mostanság, hogy teljesen pánikolok, ha autóba ülök. Még fényes nappal is bennem van, hogy talán nem érünk oda, ahová indultunk. Eddig hála istennek nem volt balesetünk, de olyan volt.

Most is hívtak egy discoba, szeretnék is menni, de félek az úttól. Nem isnerem a sofőrt aki fuvarozna minket, és havazás is várható, az utak nem most a legbiztonsáhosabbak. De nem tudom azt mondani azoknak, akik hvtak, hogy félek, mert szerintem kinevetnének. Mit tegyek?

21/l


2016. jan. 15. 10:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy nem fejeztem be az egyik gondoltom. Szóval nem volt balesetünk, de olyan volt, hogy előzéseknél majdnem belénkszaladt egy másik kocsi.
2016. jan. 15. 10:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Amitől félsz, azt ne erőltesd.
2016. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én fixivel járok, de nem félek :D gondolj arra, hogy rengeteg biztonsági rendszer van a régebbi autókban is, az újakról nem is beszélve.
2016. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MIért kell ennyi mindentől félni? :D
2016. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!