Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most érezzem magam cikinek/...

Most érezzem magam cikinek/ ódivatúnak?

Figyelt kérdés

Már régóta érzem , hogy nem olyan vagyok , mint a többi srác. Nem nagyon követem a mai divatot , tehát a mostani srácoknak többnyire más a frizurájuk , pl : oldalt le van nyírva , de nekem normális . Nem szoktam úgy kiöltözni , mint egy celeb , inkább egyszerü ruhákban , ami kényelmes. Zenéböl is inkább klasszikusokat , vagy rockot , nem csípem annyira a mai elektro zenéket- DE ez csak az én véleményem. Néha érdekelnek az új filmek is , de itt ott szeretek megnézni a 2000-es évekböl is filmeket. Csak néha nem hagy nyugodni az , hogy azt gondolom , hogy nem haladok eléggé a korral , és hogy emiatt az emberek ódivatúnak tartanak. Elnézést ezért a gagyi kérdésért , csak azt hiszem , hogy a tinédzser-korral küzködöm.Tehát értsétek azt , hogy a példaképeim inkább régi emberek pl : John Lennon , Kurt Cobain stb....

Még fiatal vagyok , ez majd át fog menni ?

Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi , negatív kommenteket NEM kérek !



2016. jan. 15. 18:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

Először is nem hozzád beszéltem hanem a kérdezőhöz.És ha szerinted John Lennon egy trágya ember az a te véleményed.Tartsd meg magadnak.De azért ne hasonlítgasd Kanye Westhez!Ez kb olyan mintha Justin Biebert hasonlítanád Michael Jacksonhoz.

És a kérdező fogalmazott úgy hogy normális haj.Ez alatt azt értette gondolom hogy olyan hagyományos.Én meg írtam hogy nekem az jobban tetszik mint az oldalt lenyírt haj.Azt senki nem mondta hogy ez olyan extrém.

Szóval nem kell itt utálkoznod, én sem akartam csak kicsit felidegesített amit írtál.Nem illik mások kedvencét így leszólni mert még ha szerinted "trágya" emberek is attól mások még szeretheti őket( mert ha hiszed ha nem mindkettejüknek vannak példaértékű tulajdonságaik)és a zénéjüket.És nagyon sok ember így is van vele.

2016. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Csak hogy a példaképedtől idézzek "I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not." Azt hiszem, ez mindent elmond, akárcsak a "Come as you are". Szóval ne, ne érezd magad cikinek ;)
2016. febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz/íróhoz: "Wanting to be someone else is a waste of who you are" :)Én 15 éves lány vagyok,és nekem is Kurt Cobain a kedvenc zenészem,művészem. És idegbajt kapok olykor én is,amikor az osztálytársaim benyomják a mulatós, vagy éppen az elektronikus zenét. Sajnos az osztályomban nincsenek ilyen ízlésű egyének,akik értékelik az igazi,hamisíthatatlan rockzenét. :D Én örülnék,ha lenne egy ilyen ízlésű barátom/ismerősöm. Szóval ne érezd magad ódivatúnak semmiképp se.:)
2016. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Előtted író vagyok, annyira jó látni, hogy vannak a mi korosztályunkból még olyanok, akik szeretik az ilyen zenét! :D Bár errefelé is több lenne
2016. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
13-as vagyok: Murphy törvény, hogy mindig messze vannak tőled a jó ízlésű emberek :D Vagy én vagyok szerencsétlen :D
2016. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én is ugyan ebben a cipőben járok, és az az igazság h a "magunkfajta" emberek a mai világban halálra vannak ítélve. Nekem is John Lennon és Kurt Cobain a példaképem, mert egy sokkal jobb világ lenne ha véghez tudták volna vinni azt amit elkezdtek.
2016. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16: Mit? A heroinfüggőséget?
2016. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!