Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nekem Valaki az igazi,...

Ha nekem Valaki az igazi, fordítva miért nincs így?

Figyelt kérdés

Érdekesnek tartom, mert ugye, ha Valaki neked az igazi, illetve fordítva, akkor kialakul az a bizonyos lelkitárs állapot. Tehát akkor annak a Valakinek én miért nem lehetek az igazi? Vannak igaz kivételek is, de legtöbbször bukta..


*egy elmélkedő lány



2016. jan. 23. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor még neked sem ő az igazi, csak azt hiszed.
2016. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát, elméletileg, ha nekem tényleg az igazi, akkor én is az igazi vagyok neki. Igaz?
2016. jan. 23. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2016. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert neked van x elvárásod a jövőbeli társaddal szemben, és ha találkozol ezzel az emberrel, akiben megvan mind az az x, amit te elvársz, akkor te az igazinak érzed. De neki meg van y elvárása az ő választottjával szemben és te nem felelsz meg ennek az y elvárásnak, mert te mondjuk egy z személyiségű ember vagy, tehát innentől kezdve bukta. Nem mindenki ugyanarra vágyik egy kapcsolatban. Amit te megkapsz tőle ill. kettőtöktől, az lehet, hogy neki nem jó, nem elég, sőt akár épp az ellenkezőjét szeretné.
2016. jan. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!