Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha elvileg az introvertáltak...

Ha elvileg az introvertáltak vannak elnyomva, akkor miért ők szekálják az extrovertáltakat?

Figyelt kérdés

Én extro vagyok és azt tapasztalom, hogy az intro emberek kb. utálnak engem, vagyis rohadtul nem képesek elfogadni és csesztetnek azért, amilyen vagyok. Ha intro sráccal járok, akkor nem képes felfogni, hogy nekem muszáj kimozdulnom, nem érti, miért pofázok annyit és hogy nem bírok csöndben maradni, megvet azért, mert szeretek bulizni, stb. De én sose szólok egy rossz szót sem arra, hogy ő csak ül egész nap a gép előtt és napok óta nem látta a napsütést, meg hogy nem akar velem egész nap lenni és soknak tartja a napi több órás beszélgetést.

Aztán elvileg ők vannak hátrányos helyzetben, meg ők vannak kevesebben meg mit tudom én, mégis én meg a többi extro alkalmazkodik hozzájuk.

A gyik is tele van a bulizós, társaslények szidásával...

Most én is kérdezhetném, hogy mi az Istenért nem vagytok ti introvertáltak a szemembe nézni miközben beszélek hozzátok és miért csak egy szavas válaszokat nyögtök oda alig hallhatóan, szinte suttogva? Na, ez ilyen érzés nekem is...


2016. jan. 29. 20:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Aki tud magán változtatni, aki érzi, hogy ő maga így nem normális, aki belső késztetést érez arra, hogy nyisson, az egy elnyomott extrovertált, akivel történt valami trauma, és bezárkózott. De nem lett introvertált. 


Az introvertált pedig az, akinek nincs vágya, igénye arra, hogy nyitottabb legyen, mert teljesen

2016. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
...elégedett a zárkózott életével.
2016. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm szépen.
2016. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2016. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!