Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves introvertáltak! A párotokkal szemben is igényeltek hosszabb egyedüllétet, vagy csak más emberi kapcsolatok fárasztanak le egy idő után?

Figyelt kérdés
Vagy kérdezhetném kicsit elvontabban úgy is, hogy abba a burokba, amiben jól érzed magad, a párod is beletartozik? Bónuszkérdés: szívesen laksz/laknál vele együtt?
2015. febr. 25. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Olykor igen.
2015. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bontanám a jeged!


Az, hogy beletartozik-e, az attól függ, hogy mennyire szeretem és hogy mennyire bízok benne. :)

2015. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs párom, ennek egyik oka, hogy hosszútávon senkit nem vagyok képes elviselni.


Nem szívesen laknék együtt vele ha lenne, ahogyan másokkal sem.

2015. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, napi több óra magányra mindenképpen szükségem van, különben átmegyek hisztis p*csába. Beletartozik a kis burkomba, de csak ideig-óráig. Együtt élünk és sokszor az agyamra megy, gyakran van olyan, hogy inkább órákon át takarítok, csak ne kelljen vele egy légtérben lennem. Amúgy nagyon szeretem, még ha nem is hihető így ezek után. :D

L

2015. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is szeretek egyedül lenni, párom mellett is, de ha az ölembe ül, nem lököm el. Ha elakarok menni ide-oda elmegyek, ez sosem probléma, olyankor párkapcsolati "magány" van, vagyis elszakadok a páromtól.


De ha teszem azt ő megy el és én leülök filmezni vagy valami, az is jó.


Vagy edzeni szoktam még, olyankor nem szokott zavarni, általában be sem jön, tiszteltbe tartja.


De röviden a kérdésre válaszolva, imádom hogy ragadós barátnőm van, meg azt is hogy nagyon bújós, ugyanakkor az idegenek igenis lefárasztanak. Haverok is. Ő nem, maximum össze bújunk és csendben vagyunk.


u.i: tényleg nagyon ragadós, de én ettől csak imádom, ez alatt olyanokat értek, hogy csak közös zuhany, közös kajálás (nem feltétlen egy tányérból, csak egy időben)

Ha olvasok odabújik, ha szimplán fekszem akkor is, szóval gyakorlatilag a nap nagy részét egymáson töltjük.


De egyébként nagyon is magányos típus vagyok, mindig menekültem kalandjaim során miután "végeztem" a dolgommal. Sokat nem is szeretek távol lenni.

2015. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
összeköltözés csak akkor, ha külön szobája van mindenkinek. egy légtérben élni valakivel képtelen lennék.
2015. febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A hosszabb az relatív. Igényelek egyedüllétet viszonylag gyakran, de általában napi pár óra magamban az elég szokott lenni egy időre. De ha úgy alakul, hogy mondjuk el kell utaznia neki vagy nekem pár napra, akkor simán kibírom, sőt, ha olyan az utazás célja, akkor még élvezem is.

Ennek ellenére szívesen lakom vele együtt, de - mint ahogy előbb is írta valaki - csak így, hogy van elég légtér, ha mondjuk el akarok vonulni, akkor megtehetem.

2015. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de furcsák vagytok! nem is gondoltam, hogy van akinek ennyire kell a magány! azt hittem a párom nem szeret, nem hiányzom neki, mert sokat külön vonul. de lehet csak simán introvertált. együtt lakunk, ő akarta érdekes módon.
2015. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én együtt élek párommal, és igen, néha örülök, amikor egyedül hagy itthon, mert ő elmegy egy haverjához :D Sőt, nekem napi 2-3 óra teljes egyedüllét az ideális, de a többit szívesen rászánom :-) Amikor napokig össze vagyunk zárva, a nap minden percében együtt vagyunk, vagy egy légtérben, az már elég nyomasztó nekem.
2015. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a párom más, rá nem vonatkozik annyira az egyedüllétigényem, mivel mellette nyugodtan csinálhatom a saját dolgaimat, ismeri a rigolyáimat, szokásaimat, stb... szívesne laknék vele, heti több napot nála töltök, szóval nem lesz nagy meglepetés.

23n

2015. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!