Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz esélyem normális kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz esélyem normális kapcsolatot kialakítanom ezzel a munkaidővel?

Figyelt kérdés

A főállásomban hétfőtől péntekig 6 órában dolgozok(8-tól 2-ig). Havi 3 alkalommal 24 órázni. Ezzel nem lenne gond, de szeretnék másodállást, jövő héten megyek is állásinterjúra és van egy olyan érzésem, hogy meg lesz a munka(hiányszakmában dolgozok, habár nem tudom mennyien jelentkeztek az állásra, mert nem túl népszerű a fiatalok körében ez a munkakör, pedig nagyon jó munka).


Én elsősorban a hétvégéimet tudnám szabaddá tenni az új munkára, de akkor viszont szombat-vasárnap reggel 8-tól este 8-ig lennék bent, ha lesz erre lehetőség.


2014. jan. 12. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha valakit szeretsz akkor tudsz rá időt szakítani.

Ha 5 perced van egy egy nap akkor is annyit lehet telón beszélni, ha van egy egy szabadnapod 2-3 óráig lehet azért talizni a másikkal.

2014. jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs is jogsim és nem is lesz egy jó darabig. De mi van akkor ha ezt nem fogják sokáig tolerálni? Az hogy valakit szeretünk az édes kevés.
2014. jan. 12. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen munkakörben dolgozol? Csak felkeltetted most nagyon az érdeklődésemet.
2014. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Kocsi nélkül csajozni, a mai világban?
2014. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok. kórházban dolgozok radiológián asszisztensként.
2014. jan. 12. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Aranyom, simán lesz időd. Én pathologián dolgozom, mellette bőrgyógyon és esztétikán. Simán. Nem egy gyalog galopp, de valamit valamiért.
2014. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez ne akadályozzon. :)

Én 9-17-ig nyomom. Pont el van cseszve nekemis az egész nap. Legalább ha hamarabb végez a barátod, neki kell főzni! :D

2014. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!