Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám azt mondja ha már 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám azt mondja ha már 23 éves koromra senkivel nem sikerült komoly kapcsolatot kialakítanom, akkor már ezután se fogok. Igaza van?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 11:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt mondja szégyen hogy egyedül vagyok, és nem sikerült senkit se találnom, amikor nem vagyok csúnya.
2014. szept. 15. 11:50
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt is mondja hogy mások ebből azt gondolják, hogy én a kutyának se kellek.
2014. szept. 15. 11:50
 3/18 LazyJones ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy anyukád egy másik világban él, és hogy 23 évesen talán nem neki, illetve mindenki másnak kellene tudnia, hogy miről is kellene, hogy szóljon az életed, hanem elsősorban neked. Akinek meg nem tetszik, az gondolhat bármit, amit akar, csak lehetőleg csöndben.
2014. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én 3 al több vok és ugyan így!
2014. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincs igaza.
2014. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nincs igaza!

Az ember bármikor alakíthat ki komoly kapcsolatot, csak akarat kell hozza, meg egy ideális személy. A kor nem határozza meg.

2014. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 azureknight0715 ***** válasza:
Nincs igaza meg igaza is van. Az hogy nem fogsz találni már párt magadnak abban nincs igaza de abban igen hogy mások úgy fognak rád gondolni jogy a kutyának sem kellesz. Kérdés az hogy számit e neked az hogy mások mit gondolnak. Am meg te magad akarsz barátnőt? Vagy úgy vagy vele hogy nem fontos inkább koncentrálsz magadra és ha ott az idő majd akkor. Ha meg már most szeretnél akkor kezd el tanulni a h9ditást, járj el szorakozni, ismerkedj mert nem fog hozzádrepülni egy csaj sem.
2014. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Abszolút nincs igaza. Van egy ismerősöm, ő 23 éves kora körül talált egy párt magának, azóta is szépen eléldegélnek.
2014. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#3-nak van igaza. 23/F -ként én is hallottam már ezt anyámtól épp eleget, Ő meg falun nőtt fel... tudod hányszor hallottam már, hogy "[...] én meg szégyenkezhetek, amikor XYZ kérdezi, hogy na és a fiad?". Ilyenkor azt szoktam válaszolni, hogy mi közöm nekem XYZ-hez? Talán neki kell megfelelnem? Vagy a szomszéd Erzsi-néninek? Na ugye!


Nem az kell meghatározza, hogy mi köré építjük az életünket, hogy számunkra ilyen szempontból jelentéktelen személyek mit mondanak. Ez esetben anyád is ebbe tartozik.

Élje a sajátját, te is a tiédet.

2014. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2014. szept. 15. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!