Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pécsiek! Pontosan ki ez a...

Pécsiek! Pontosan ki ez a bizonyos Emese?

Figyelt kérdés
A Kispál és a borz emese című számát hallgattam és megnéztem a kommentszekciót és ott is sokan írták, hogy ez az Emese egy pécsi őrült nő. Miket szokott csinálni? :D

2016. febr. 13. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. febr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. febr. 13. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő az Emese, nem áll jól a szemese! Kerüld ahogy csak tudod, én többször láttam már, teljesen bolond. Buszon, buszmegállóba olyan hisztiket vág le, hogy az hihetetlen. Ha valaki nem engedi előre a felszállásnál, akkor elkezdni neki osztani az észt felháborodva, hogy engem illet az elsőbbség, már a rendőrséget is kihívná ezért! :D És bárkit bármilyen hülyeségért leszólít csak úgy. Múltkor a zebránál egy autós nem állt meg neki, és elkezdett kiabálni utána hogy én gyalogos vagyok meg kéne állni, és ott káromkodott meg mutogatott. :D Elég csak ránézni és süt róla az értelem...
2016. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Elmondom a sztorit.

Lovasi épp egy patikában állt sorba, mikor az egyik patikusnő kiszolt a pult mögül, hogy "Emese mostmár indul a buszod!". Emese egyébként ott állt a pulton kivül az ügyfelek között, aki egy kb 14-15 éves kamasz kiscsaj volt.

Ebből az egy mondatból született az ominózus dal.

Ja és az esett Pesten történt valamelyik körúti patikában, nem pedig Pécsen.

2016. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Jaja, de én Kispiről tudok hogy leszokóban volt és elküldte az asszony patikába nikotintapaszért mert már nem lehetett bírni otthon vele. És ott történt ez az ominózus eset.
2020. júl. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!