Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Igaz, hogy Japánban még az...

Igaz, hogy Japánban még az ottani embereknek is nehéz az életük, nem hogy a külföldieknek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen! Kepzeld azt a sok krix krax irasjelet amig megtanuljak, kesz orulet.
2016. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ mit tartasz nehéznek.
2016. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden előtt meghajolni, mosolyogni, állandóan 120%-on lenni, valami ilyesmi lehet a japánok élete, lényegében élő robotok, ha frusztráltak sem látszik rajtuk. Bár szerintem nem csak az elvárások maximalisták, hanem ők maguk is, beléjük van nevelve. Így aztán hozzák a színvonalat, de hogy meg is élik-e, amit teremtenek, arra nem vennék mérget.
2016. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Én 16 évet éltem Japánban, imádtam ott élni. Fiatalon kerültem ki, egy nagyképű, nagyravágyó ember voltam, viszont rövid időn belül teljesen megváltoztatott Japán. Végre normális ember lettem, odafigyeltem a munkámra, nem csak azt csináltam meg, ami a minimum volt, elkezdtem tisztelni az embereket, lettek barátaim és megismertem az igazi, boldog életet. Többet dolgoztam mint idehaza, viszont boldogan tettem és így nem éreztem tehernek.

Japán teljesen más világ, mint Európa, és ez jó értelemben.

2016. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!