Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek tényleg alkalmatla...

Szerintetek tényleg alkalmatlan vagyok nagyon is a társadalom szempontjábol?

Figyelt kérdés
mert 2 éve pànikbetegségbrn szenvedek és 17 vagyok lassan felnövök es most 10 ben gimiben mindenki utál mert nem megyek egyszer sem semmilyennprogramra senkivel meg egy baráton kivul sincs más onnan az eletbe vannak csak hogy ez nagyon zavaro lehet sok embernek meg tény sokan küloncnek tartanak mert csendes vagyok tul erzekeny som mindenre és okos is fiu vagyok egyebkent. nayon bezárkozo is najon inkabb lányokkal szereteknbeszélgetni .

2016. márc. 5. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
És írni sem tudsz.
2016. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Úgy tűnik.

De nem a te hibád.

2016. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
46%
Kezdj el piálni, bulizni, menj bele minden hülyeségbe még ha szopni fogsz is, nevess a poénokon, legyen öniróniád, mond el a véleményedet akkor is ha kiröhögnek, állj ki az értékeid mellett, és légy érdeklődő más emberek iránt! Ezzel a csomaggal kijössz onnan ahol vagy ;)
2017. szept. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!