Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki jönne velem mezítláb...

Valaki jönne velem mezítláb sétálni?

Figyelt kérdés
Természetesen pár hét múlva amikor kezd jó idő lenni :D

2016. márc. 6. 14:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
most nagyon rossz idő volt, és az egyik barátnőm azt mondta, hogy kivételesen nem rajtam kompenzál, meg is lepődtem
2016. márc. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
el is dobtam nyomban a fényképezőgépemet és a piros esőkabátomat, mert jött egy barátom, aki viszont oltárira megvédett, és aszt hiszem, hogy az idő is közepesen alakuélt
2016. márc. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
soha nem élt az a barátom igazán, és egyszer elmentünk sétálni balancsaba, meg egy irtó igénytelen szandiba, holott valami hihetetlen igényes bort ittunk, aztán ugrattuk egymást, gyorsan kaptam egy használati utasítást hol tudok szépeket mondani, bár viszonylag könnyen megy a szépet mondás, aztán mentünk sétálni, mindnekinek ajánlom amúgy, van egy kötet kartotékom, olvasgatni séta után
2016. márc. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
57%
bakancs
2016. márc. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ez mi volt?
2016. márc. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Benne vagyok, mondjuk én ma is mezítláb megyek a Mátrába túrázni. Ha aktuális lesz részedről és úgy gondolod, írj rám.
2016. márc. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha aktuális lesz és kell még társaság, akkor nekem is írhatsz. 23/F
2016. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egy kopaszi gátasban én is benne vagyok, de bátrabb sajnos nem vagyok
2016. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!