Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem úgy hogy utálnak...

Miért érzem úgy hogy utálnak engem?

Figyelt kérdés

Bármilyen közösségbe megyek, úgy érzem, hogy utálnak, meg legutolsónak vesznek mindig. Pedig pár éve ez nem így volt.

Kb. azóta van ez így, mióta kiálltam magamért; egyik osztálytársam leszidott, én meg megmondtam neki a véleményemet. Ilyen azóta sem fordult elő. Egy-két barátom van az osztályban, akikben sem bízhatok meg mindig, de legalább vannak.. Az igaz, hogy a mostani osztállyal én nem szívesen veszek részt semmiben, mert csak a hibát keresik bennem. Segítek nekik a háziban, de sokszor ezt nem veszik ők figyelembe. A középiskolába ahova jelentkeztem, ott beleolvadtam a környezetbe, találtam több barátot, mint amennyi itt most van. Amikor szünetek vannak, legtöbbször egyedül állok a falnál, és lesek.. Próbálnék barátkozni meg minden, de nem érzem, hogy hasonló módon gondolkoznék velük. Úgy érzem, nem illek abba az osztályba; mindenki vidám, de én is szeretnék az lenni..



2016. márc. 11. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem veled kapcsolatban árulkodó ez, hanem inkább róluk mond el sokat. Teljesen irreleváns, hogy sokan vannak, vagy kevesen. A vidámságoddal kapcsolatban komoly döntési jogköröd és teljes felelősséged természetes adottságod, és szerencsére az ezzel kapcsolatos teljhatalom is. :)
2016. márc. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!