Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookon szervezett osztályt...

Facebookon szervezett osztálytalálkozónál az emberek miért egymástól kérdezik megyek-e én? Miért nem tőlem? Én is ott vagyok! De nem ír nekem senki nem értem.

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatni akarom magam csak nem értem. Facebookon szervezik az osztálytalálkozót megy az üzenetváltás és többen kérdezi egymást hogy XY ott lesz-e?

De nem értem: ha valaki tudni akarja hogy XY ott lesz –e miért nem XY-t kérdezi meg? Miért egymást? Hát XY is fennvan az FB-n csak egy üzenete neki: Janikám ott leszel? És ennyi!

És akkor nem kell találgatni? Vagy nem érek neki annyit hogy írjon nekem egy üzit? Az is lehet de akkor meg minek kérdezi?


2016. márc. 15. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom az egész szervezéshez nem tettél hozzá semmit és egy mukkot se szóltál eddig, szóval okkal feltételezhetik, hogy csak hozzáadtak a csoporthoz és azóta se szagoltál arra.

Amúgy meg ahelyett, hogy itt kiírsz egy kérdést, rég beírhattad volna, hogy "hello, itt vagyok én is, megyek persze, majd ott találkozunk!" vagy valami. De neeeem, te itt elmélkedsz és dühöngsz magadban és már visszavezetted a sztorit a teremtésig kb. :D

2016. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát már bocs de hasonlat: terem emberekkel. Ott vagyok én is. És a hátam mögött kérdezgetik egymástól: ki az ott? Hogy hívják?

LOL!!! Miért nem jön oda és kérdezi meg tőlem? csak egy kattintás lenne!

2016. márc. 15. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Mert nem bírják az idegesítő természeted, és ha egy harmadik féltől megtudják, hogy ott leszel, akkor ők nem mennek. És ha nem bírják a fejed, akkor érthető, hogy nem veled keresik a kommunikációt.

Ez tulajdonképpen mindent megmagyarázna.

2016. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

" és ha egy harmadik féltől megtudják, hogy ott leszel, akkor ők nem mennek"


Ja hogy miattam nem mennek? Na ha ez igaz akkor csakazértis megyek.... hogy velük kicsesszek.

(ez nem igaz mert nem megyek se így se úgy)

2016. márc. 15. 13:01
 5/5 A kérdező kommentje:

"nem bírják a fejed, akkor érthető, hogy nem veled keresik a kommunikációt. "


Mi a rancnak vettek fel akkor abba az fb csoportba ami a szervezésre jött létre? Hm?

2016. márc. 15. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!