Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csajok, megnyugtatnátok kicsit?

Csajok, megnyugtatnátok kicsit?

Figyelt kérdés

Hogy van közterek olyan, aki szeretné pàrt talàlni.

Csak azért, hogy matematikai esélye legyen màr rà.


2016. márc. 27. 19:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

* köztetek

szeretne

esély


A telóm, önàllósítja magàt a szavam terén.

2016. márc. 27. 19:33
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze, de nem könnyű megfelelőt találni, ugyan úgy, ahogy gondolom megfelelő lányt sem.
2016. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak elég sok esélyed van arra is, hogy magányosan halj meg :D főleg ha sokat foglalkozol matematikával, a kockákat még annyira se szeretik :D
2016. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki, akkor én tàvol vagyok a metektól. Csak hasonlatként írtam így.
2016. márc. 27. 19:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Itt konkrétan mit is szeretnél tudni kérdező?
2016. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a nőknek mennyire fontos, hogy pàrt talàljanak, mert sok esetben a pasi lehozhatja a csillagokat is az égről, akkor se kell senkinek.
2016. márc. 27. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ez azért függ az adott személytől is.
2016. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ez àltalànos dolog ma, nem nagyon van kivétel. Max ha sok a pénze a pasinak, az növelheti az esélyeket, ameddig nem jön egy még gazdagabb.
2016. márc. 27. 21:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor neked a kivételre kell koncentrálnod. A pénzes pasikra hajtó lányok, meg hát mondjuk úgy nem a leg hűségesebbek, azzal kefélnek akinek jobb járgánya van. De a mai világ sajnos ilyen.
2016. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretnék már párt találni, mert nincs túl sok tapasztalatom ilyen téren és hiányzik, hogy tartozzak valakihez. Ennek ellenére nem fogok csak azért összejönni egy fiúval/férfival sem, hogy legyen valakim. Akkor inkább még várok. 19/L
2016. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!