Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elnéztem az alkohol limitet...

Elnéztem az alkohol limitet lány létemre. Ezmennyire ciki? 18/L

Figyelt kérdés
Elmentem pár régi osztálytársammal biliárdozni, aztán ott még találkoztam egy régi barátommal, aki még marasztalt, miután a többiek elmentek. Becsöppentem egy nekem viszonylag új társaságba, ahol én voltam a legfiatalabb s az egyetlen lány is, ők ilyen 20+-osak voltak. Nagyon jól éreztem magam, szerintem jó társaság voltam, nem mondtam semmi hülyeséget, csak épp.. Ezelőtt a nap előtt antibiotikum kúrán voltam s a szervezetem eléggé legyengült s a második sör után már éreztem, hogy bibi van, amúgy bírom a piát.. Kiültünk még beszélgettünk stb. , aztán megcsapott az alkohol s már csak víz kellett, a végén pedig hánytam. Bocsánatot kértem, amiért ez lett, nyugtatgattak, hogy ennél még rosszabbul is voltak, de azért mégis.. Én se bárokba járni se berugni nem szoktam. Azóta ha összefutok valameilykel két méteres vigyorral az arcán köszön vissza, haverom is piszkált kicsit érte. Nektek milyen véleményetek keletkezett volna rólam egy ilyen után?

2016. ápr. 2. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

20-as fiúként nekem semmi. nem ittál túl sokat, 2 sör, azért annyira nem sok, attól nem szokott az ember hányni... inkább aranyos ez a mentegetőzés :D

nyilván az nem túl nőies, ha valaki egy üveg vodkát megiszik, és utána a saját hányásában fetreng...de ugye ez nem történt meg...

2016. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, mind emberek vagyunk, mindenkivel előfordul. Azt hogy férfi vagy nő, utolsónak nézem meg.
2016. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
A "lány létemre" ciki. Mire odáig jutsz, hogy fetrengsz a hányásodban, senkit nem érdekel, hogy milyen nemű vagy.
2016. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván egy részeg ember sehogy sem szép, de lány létedre ugyanúgy jogod van olykor a pohár fenekére nézni, mint a srácoknak.

Rendszert persze nem kell belőle csinálni, mert úgy már tényleg elég gáz.

2016. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Blade Bone ***** válasza:
Első alkalommal nem kell többet belegondolni, hiszen ahogy mondtad is, nevetve köszönnek rád, nem undorral és legfőképp nem is úgy, hogy most te egy ilyen alkesz vagy.. Egyszer ez az állapot mindenkinél játszik a pakliban, gyógyszeres kezelés után meg figyelni kell, de jobb lenne ha nem is fogyasztanál ilyenkor alkoholt. :)
2016. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!