Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberek! (főleg nők) Mi a...

Emberek! (főleg nők) Mi a véleményetek a feromon parfümről?

Figyelt kérdés

[link]


Légyszi írjatok kort és nemet is! Köszi! Legálisnak legális, de mennyire erkölcsös, az értékrendetek szerint? A másik úgysem jön rá.



2016. ápr. 2. 17:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
67%
Én nem értek hozzá,és még nem olvastam a korábbi kommenteket, de valahol azt olvastam, hogy disznóhormonok vannak benne abban; tehát érdekes lenne, hogyha nagyon hatásos lenne , hogy a disznókhoz vonzódna. Szóval lehetséges , hogy nem a leghatásosabb módszer felszedni valakit.
2019. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ...-egy haverom a cégnél probálkozott ilyennel és a kiszemet csaj kankutyája ezerrel meg akarta hágni...- nagyon jól szórakoztunk rajta:XD
2019. jún. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
49%

"A leghatásosabb, amikor bevagy indulva az újjadat a puncidba dugod, és a füllcimpádat megmorzsolod."


...és hüvelygombás lesz a füled is.

:)

2019. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

"valahol azt olvastam, hogy disznóhormonok vannak benne"


Akkor tökéletes, hiszen disznólkodni szeretne.

:)

2019. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nincsenek saját feromonjaid? Vagy minek ez?
2019. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Huhh...


A párkeresés és párkapcsolat a személyiség típustól, mentalitástól, hobbiktól, közös dolgoktól, kedvelt/utált dolgoktól kezdve ....egészen a saját illatunkig minden befolyásolja.


Ha a természetes illatodat is hamisítani akarod... Felesleges.

Tudod miért?

Mert egy rendes nőnek szíved,lelked, tested, IQ/EQ ...stb kell első sorban nem a lábad közti.


+Ne dőlj be minden marketing fogásnak.


Elárulom azt is:

Minden embernek más az illata, ezen téren is s nem olyan egyszerű ez a biokémia.


Ahogy mindenki bőrén más egy parfüm is s valakinek bejön, valakinek nem.


+Lehet valakinek jó illata, de közben ocsmány s visszataszító kivül vagy/és belül 😉


Egy jó illattal sokra nem mész.

Ugyanez igaz erre a témádra is. 🙃

2019. okt. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
65%
Mivel nem vagyok molylepke, nekem ennyi nem lenne elég. Kell a vonzó külső meg személyiség is.
2019. okt. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Marketing kisfiam...

Hányszor dobod ki a kérdést?

2019. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Azért emelted ki mert még mindig hiszel benne?

Nincsenek csodaszerek, maximum növeli az önbizalmad ha hiszel benne, de ha össze is jön a csajjal az nem a parfüm hatása. Ha nekem valaki nem szimpatikus akkor lehet tőlem bármilyen illata nem fog bejönni. Az agyunk ennél bonyolultabb, csak annak a személynek találjuk izgatónak a feromonjait aki tetszik.

2020. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

En 6 eve elek egyutt a pasimmal. Ismerkedesunkkor feromonparfumot hasznalt. Egyaltaan nem jott be,de szivesen talalkozgattam vele. (Nem gazdag,ne talaljatok ki. En meg jol nezek ki,sokat sportolok es sokat adok magamra,nem maradtam vilna egyedul nelkule)


En nem tudom azt mondani,h biztos nem befolyasolt.

N

2020. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!