Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rossz társaságba keveredtem...

Rossz társaságba keveredtem hogyan tudnék kimászni belôle?

Figyelt kérdés
Az van hogy egy drogos (nem vagyok rasszista) cigány társaságba keveredtem akik fenyegetnek és behúzgálnak mivel olyanok bevallom félek. Hogyan tudnék kikeveredni belőle?

2016. ápr. 5. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
mi az, hogy behúzgálnak?
2016. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsikét talán bővebben? Mivel fenyegetnek? Ha otthagyod őket akkor megvernek, vagy mi? Hogy kerültél egyáltalán bele? Az egyikük ígért neked valamit, te meg bekaptad a horgot, mint a butahal, mi?

A "behúzgálnak" szót én se tudom értelmezni.

2016. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A "behúzgál" azt jelenti, hogy ingyen, általában félelemből ad nekik pénzt, cigit, drogot, akármit.

Szóval Ő nem akarná, csak fél attól, hogy mi lesz a következménye annak ha nemet mond.


A válaszom:

Ha falu/kisváros akkor egy jó hazugság. Pl. valami ügybe keveredtél, mostantól nem tudsz soha velük beszélni, mert a rendőrök figyelnek, felkell szívódj, stb.


Ha nagyváros, akkor más útvonalakat választasz.

2016. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát másképp nem tudsz (tapasztalat), hogy oda nem teszed magad, mármint az ilyen társaságokba oda kell csapni az "asztalra" elég keményen. Nálam az egész úgy zajlott, hogy én is csicskaként kezdtem egy hasonló bandába ahol drogot árultak/unk. Aztán ahogy ez lenni szokott olyan emberekkel léptek kapcsolatban sajnos akik még jobban közelebb vannak a tűzhöz a vége az lett, hogy már én is a "legnagyobbak" közt lettem, és akkor még talán döntésed is van ,hogy kiszálj belőle, mert nekem csak így sikerült. Tehát ez nem megy egyik napról a másikra..először mélyre bele megy a szarba az ember, és utánna veszi észre milyen szaros a lába...
2016. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!