Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendősség ügybe keveredtem!...

Rendősség ügybe keveredtem! Segítség?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam nevében nem jókat írtam, és komolyan vették, feljelentetek mondta az osztályfőnök, de nem tudja hogy én voltam, ha elmondom neki szerintetek tud segíteni? Facebook-on írtam, állítólag Ip alapján lenyomozzák, ha otthon kihúzom a routert akkor nem bírják, vagy egyszer megírtam akkor nincs mit menteni? Segítsetek! :/

2014. dec. 4. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb gondolsz a következményekre...
2014. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem segítek.

Megérdemled !!!!

Aki ilyet csinál, az előtte gondolkodjon, és vállalja a felelősséget.

Egy nagy pofont szívesen lekevernék neked .

2014. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy megtalálnak.

Nem, nem segít a router kihúzása.

2014. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tengor ***** válasza:

A szolgáltatód tudja, hogy amikor születtek a bejegyzések, akkor kinél volt az IP, szóval most már kár kihuzigálni a routert.

Sajnos el tudok képzelni olyan szülőt, aki tényleg rendőrségre megy, de talán még nem szaladgál olyan sok, lehet, hogy csak blöff. Kis halak vagytok ti, hogy ezért igazi nyomozás induljon.

Ugyanakkor a beismerést pozitívan szokták értékelni.

2014. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez olyan bűncselekmény, amire a legsúlyosabb büntetést szokták kiszabni: először felakasztanak, aztán fejbe lőnek, majd felnégyelnek.

Ne parázz már, ez gyakorlatilag a csínytevés kategóriába tartozik, ejnye-bejnye...

2014. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ha még aznap újra tettem a gépet akkor a segít?
2014. dec. 4. 11:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Neeem. :)
2014. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de komolyan válaszoljatok, nem tudjátok milyen szarúl érzem magam... :( Egyébként haverjaim is írtak neki egy időben egyikőjük svájcban él...
2014. dec. 4. 11:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Semmi nem segít :D

A szolgáltató tudja hogy az adott IP címet az adott időpontban kinek osztotta ki. Tanulmányozd a börtönélet rejtelmeit, készíts össze olvasnivalót, pénzt, és szexuálisan légy nyitott :D

Esetleg mondhatod azt, hogy anyukád használta a gépet, mert azt nem tudják hogy ki ül a gép mögött.

2014. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tengor ***** válasza:

Mennyivel jobb, ha a fater megy böribe... Egyébként nem is akkora h*lyeség. Ha nem lehet egyértelműen bizonyítani, hogy ki volt a gép előtt, akkor azt veszik elő, akinek a nevén a net van.

Olvasmány: Remény rabjai

2014. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!