Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan fogadtassam el magam a...

Hogyan fogadtassam el magam a párom barátaival?

Figyelt kérdés

Valamiért az elejétől kezdve nem bírnak engem. A társaságban fiúk és lányok is vannak, és konkrétan amikor találkozunk velük, úgy tesznek mintha ott se lennék, pl. kérdezi az egyik lány, hogy hol vannak a poharak? én nyújtom neki őket, erre közvetlenül mellőlem elveszi az asztalról a másikat, rám se nézve. de a fiúk is ugyan ilyenek. beszélek hozzájuk, erre a mondatom közepébe vágva elkezdenek egymással valami másról beszélgetni, mintha engem nem is hallanának.


a párom szerint ez nem szándékos, ők egyszerűen csak ilyenek. hát nem tudom ez hogy lehet nem szándékos? úgy tesznek mintha levegőből lennék. állítólag a párom már kérdezte tőlük, hogy van-e velem valami gondjuk, azt mondták hogy semmi.


22-26 évesek......


2016. ápr. 10. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felesleges erőlködni ilyen bunkóknál. Szerintem a legjobb, ha nem is mész vele, mikor a "barátaival" találkozik. Egyébként az ilyenek nem barátok.
2016. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kell elfogadtatnod magad. Ahogy nekik, ugy neked is jogod ellenszenvet erezni irantuk.
2016. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne fogadtasd el magad. Ha már pár találkozás után sem viselkednek másképpen akkor nem kell elmenni ezekre a találkozókra!! Bármit tehetsz nem fognak megszeretni ha eddig nem fogadtak el.


Ha meg a párod erősködik,hogy de menj vele. Meg mondod,hogy nem,mert rosszul érzed magadat és nem akarsz olyan emberek társaságában lenni akik semmibe veszik.


Talán akkor a párod is elgondolkozik,hogy milyen barátai vannak.


Tudod,ha nem is vagy szimpatikus nekik akkor legyen,de őszintén elmondhatnák a párodnak,hogy figyi nem szimpi a barátnőd,ne hozd magaddal ha megoldható vagy bármi. Ennek őszintén szólva semmi értelme,hogy ott vagy,de kb minek?? Csak neked rossz.

2016. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.


Mikor legjobb barátnőm bemutatta az egyik párját akivel épp járt,hát nagyon nem volt szimpatikus. Többször is találkoztunk 3-asban,de egyszerűen a hideg futkosott a hátamon a barátjától.Végül 3-4. találkozás után mondtam barátnőmnek ne haragudj,de ha nem muszáj nem szeretnék találkozni a barátoddal,mert nem bírom elviselni,eddig is próbáltam megkedvelni.De vhogy nem ment,miattad elfogadom,de arra nem kényszeríthetsz,hogy jóba legyek vele.


Elfogadta,de 1-2 havonta egyszer pár órát ki kellett vele bírnom,mert azért mégis.


Párod barátai meg rohadtul nem őszinték,nincs veled gondjuk,de közben semmibe vesznek.

2016. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

találkoztunk már jópárszor velük, de ugyanúgy viselkednek, legutóbb 3-an átjöttek locsolkodni, meglocsolták a párom nagymamáját, aztán elkezdi az egyik, hogy jó'van akkor már téged is meglocsollak... de nem vicceskedve vagy valami hanem teljesen flegmán. :D nekem elképesztő ez, főleg hogy nem 15 éves egyik sem.


mondtam már a barátomnak, hogy én nem szeretnék az ilyen baráti összejöveteleken részt venni, mert folyamatosan levegőnek vagyok nézve, de erre még őket mentegeti mindig, hogy dehát nem tehetnek róla, ők ilyenek.

érdekes hogy egymással nem ilyenek, csak velem

2016. ápr. 10. 16:33
 6/12 anonim válasza:
77%
Ha nem fogja fel a barátod amint mondasz neki akkor mond neki, hogy ba...on velük. Gondolom még elég éretlen lehet, ha olyan fontosak a barátok, nem is fog változni még nem nő fel.
2016. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez mindenképp bunkóság, egy dolog merült fel bennem: mióta vagytok együtt, és hányadik barátnő vagy, akit megismernek? Ha ők régóta egy társaság, és te vagy a 15. néhány hónapra szóló kapcsolat, aki így bekerül közéjük, akkor valahol érthető, bár nem menthető a viselkedésük.
2016. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
8 ónapja vagyunk együtt még csak, és a 2. vagyok akit megismernek, állítólag az előzőt (is) utálták. az előzővel 3 évig volt
2016. ápr. 10. 17:15
 9/12 anonim válasza:
Ha ez velem fordulna elő, akkor elgondolkoznék rajta, hogy kivel barátkozom.
2016. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetnek róla,ilyenek???


Baccák meg, nem ilyenek. Csak egyszerűen bunkó,tiszteletlen parasztok.


Viselkedés választás kérdése nem velünk született.

2016. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!