Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5éves kapcsolatban normális...

5éves kapcsolatban normális ha a párod szó nélkül elmegy szórakozni a barátaival? Mit szólnál ha ezt egy hét után tudnád meg a haverja elszólásából?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 22:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Ezek szerint nem éltek együtt. Miért baj? Tiltod neki?
2014. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Őőőő nem vagyunk összekötve, nem tartozunk egymásnak életünk minden percéről elszámolással, úgyhogy igazából nem érdekelne. Maximum megkérdezném jól érezte-e magát, vagy történt-e valami érdekes.
2014. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem tiltom,de sztem nem normális,h ilyet nem mond el...
2014. szept. 20. 22:19
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Azt is elmondja neked, mikor megy vécére vagy a boltba? :D Nem teljesen értem a kérdés körülményeit; együtt laktok? Amikor elmegy, el se köszön vagy hazudik valamit?
2014. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Helyzettől függ, ha együtt laktok, akkor furcsa, bár nyilván észre is vetted volna, hogy nincs otthon.
2014. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Abszolút nem normális. Ha egy programot előre tudok, elmondom neki, hogy úgy kalkuláljon velem. Ha az utolsó pillanatban tudom meg, akkor felhívom, hogy "figyelj, ne keress, mert..", de minimum utólag megemlítem neki. A bizalom addig áll, ameddig nincsenek érthetetlen okból eltitkolt dolgok. A párom ugyanígy elmondja, mit tervez, nem azért, mert elszámoltatom, hanem mert együtt élünk, és tudjunk tervezni egymással. Akivel nem éltem együtt, azzal is ugyanígy működött. Nem engedélyt kell kérni a kimenőre, hanem csak jelezni, mert azok, akik törődnek egymással, így szokták. A párodtól ez szerintem elég rossz húzás volt, nem feltétlen azért, mert valami rosszat tett volna, de nekem rosszul esne a dolog. Mivel nincs oka eltitkolni, elgondolkodnék, mit nem mondott még el, és miért?
2014. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Kinek mi fér bele. Szerintem nem. Legalábbis nálunk ilyen nem volt. Amíg csak együtt jártunk együttélés, házasság stb nélkül, akkor is mindig előre szólt a férjem, és én is... Főleg úgy, hogy ő engem is vitt amikor a haverjaival találkozott. Mert ott szokás vinni a párjaikat is. Velük rendszeresen összejárunk. Nekem csak 1 barátom van akivel kb félévente 1x találkozom, mivel ő se hozz a barátnőjét, én sem viszem a férjem, de erről is mindig előre szólok.


Mindketten elég aggódósak vagyunk. A férjem sem viselné jól, ha nem tudná hol vagyok és aggódna hogy bajom esett esetleg, és én is aggódnék érte.

2014. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem. 5 éve együtt, de nem laktok együtt? Ha együtt laktok hogy nem vetted észre, és hogy nem beszélgettek egymással???
2014. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Nem az a nem nomrális, hogy időnként elmegy szórakozni, hanem az, ahogyan ezt teszi:


- nem szól neked egy szót sem, csak lelép,

- utólag sem mondja meg, hogy hol volt (tehát titkolózik is, ill. hazudozik);

- a haverja elszólása után sem rendezi a sorait veled;


Én azt szólnám, hogy "össze van csomagolva a holmija, ma délig elviheti". Utána mindnet kidobok a ház elé. Oszt jónapot.


Értsd: ne élnék sem hazug, sem megbízhatatlan, sem mismásoló, sem titkolózó emberrel. Miféle férj lesz ebből? És miféle apa? Na kösz, de nem.

2014. szept. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem élünk együtt,így nem vettem észre. Mindent megbeszélünk, legalábbis eddig úgy tudtam... Párosával mentek a haverjai! Egyik este elmentünk vacsorázni és jött az egyik haverja is. Az autóba megkérdezte, hogy "Te miért nem jöttél? Nem volt kedved?" Én meg néztem,hogy mi? Hova? Hát ....-ra. Párom csak lapított,mondom te voltál? Hallgatott és a haverja mondta,hogy hát persze! Na persze utána én nem kezdtem el a haver előtt cirkuszolni,de a vacsi közben sokat nem kellett hozzám szólni...

Hazaértünk kiakadtam,hogy ezt hogy képzeli,majd én is ha így állok hozzá akkor mit szól? Mondtam,hogy oda a bizalom,erre csak röhögött,hogy ennyitől? Mivel sírásig fajult a dolog így bocsánatot kért, de láttam,hogy nem őszinte bocsánat így nem fogadtam el. Másnap még nem szóltam hozzá és megjegyezte,hogy ha ez ilyen nagy dolog,h napokig nem szólok? (Tehát szerinte ez teljesen normális...).

Azóta egyszerűen nem tudok megbízni benne.

2014. szept. 21. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!