Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok évvel ezelőtt elhagytam a...

Sok évvel ezelőtt elhagytam a feleségemet és a gyerekemet. Hogyan fogadtassam el újra magam velük?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy nő és nem tudtam ellenállni neki. Szép volt kedves és fiatal. Sajnos semmi nem lett a kapcsolatunkból. Elhagyott. Sokáig éltem alkalmi kapcsolatokban. A gyerekemtől is eltávolodtam. De szeretnék újra az életük része lenni.

Mivel tudnám jóvátenni ballépésemet?



2015. márc. 6. 11:14
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
98%

Jova tenni semmivel.


probalj veluk normalis kapcsolatot kiepiteni, de ne eroltesd. hany eves a gyerek?

2015. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ez az egész olyan,mintha jól kiélted volna magad és most visszatérsz a családodhoz. Én nem fogadnálak vissza!
2015. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Kései Sirató ***** válasza:
35%

Közeledj hozzájuk fokozatosan! Fizesd mindig a tartásdíjat, lehetőleg a kelletéánél még többet is, ne feledkezz meg a névnapjukról, születésnapjukról. Elviszed kéthetente a gyereket, vagyis élsza láthatási jogoddal?

Ha teljesen megszűntetted a kapcsolatot velük, akkor első lépésként keresd meg őket, mondd, hogy hiányoznak..

Ha már alakul a jó kapcsolat, hívd el őket egy wellness hétvégére! És ott mondd el, hogy megbántad, hogy vak voltál, nem láttad, hogy ők a legfontosabbak, legértékesebbek a világon, de már látod .. és ilyeneket mondj nekik..

2015. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%

LEpontozták a 2. válaszolót, de én is így látom.

Persze, emberek vagyunk, hibázunk. Próbálkozhatsz is, de sok jóra ne számíts.

Magamból kiindulva én ezek után nem fogadnálak vissza az életembe -sem min nő, sem mint gyerek.

És ha nem akarják már, hogy az életük része legyél, el kell fogadnod, hiszen te hibáztál.

2015. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
87%
Jóvátenni ezt sehogysem tudod! keresd fel őket és mond el,hogy szeretnéd ha tartanátok a kapcsolatot,és beszéljétek meg a részleteket. Hány éves a gyerek?
2015. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%
Ha engem ilyennel keresne az apám vagy az exem, nem tudnék hinni neki. Vagyis azt elhinném, hogy rohadtul beszart attól, hogy egyedül fog meghalni. De nem hatna meg.
2015. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
93%
Hát,mit kell, hogy mondjak megérdemled a sorsod...én biztos nem fogadnálak vissza. Jól kiélted magad,most meg ha nincs ló jó a szamár is?!Mit éreznél ha a feleséged tette volna ugyanezt?! Visszafogadnád?Ha megint jön egy szebb,fiatalabb ismét elhagyad.Ne haragudj, de kutyából nem lesz szalonna...
2015. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
6%
Ki mondta hogy vissza akarja magat fogadtatni?
2015. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%

Kedves utolsó, idézem:

"De szeretnék újra az életük része lenni"

Ezen mi a nem világos?

2015. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
22%

Ezt a kérdést feltették már női verzióban is tegnap, de azért a sok ítélkezőnek grat, hogy legalább nem csak nőt ítélik el, hanem a pasast is. Ennyi pozitívumok van, bár érdekes a férfit annyira nem szeditek, ezért szét! :D

Ennyi álszentet..., egyébként, hihetetlen! :D Tisztelet a kivételeknek, akik arra is válaszoltak, hogy mit tehetne. Nem is értem itt ilyen sok a frusztrált, hogy azt gondolják nem lehet jóvá tenni semmit se?! :D Na mindegy.

2015. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!