Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan fogadtassam el magam a...

Hogyan fogadtassam el magam a párom barátaival?

Figyelt kérdés

Valamiért az elejétől kezdve nem bírnak engem. A társaságban fiúk és lányok is vannak, és konkrétan amikor találkozunk velük, úgy tesznek mintha ott se lennék, pl. kérdezi az egyik lány, hogy hol vannak a poharak? én nyújtom neki őket, erre közvetlenül mellőlem elveszi az asztalról a másikat, rám se nézve. de a fiúk is ugyan ilyenek. beszélek hozzájuk, erre a mondatom közepébe vágva elkezdenek egymással valami másról beszélgetni, mintha engem nem is hallanának.


a párom szerint ez nem szándékos, ők egyszerűen csak ilyenek. hát nem tudom ez hogy lehet nem szándékos? úgy tesznek mintha levegőből lennék. állítólag a párom már kérdezte tőlük, hogy van-e velem valami gondjuk, azt mondták hogy semmi.


22-26 évesek......


2016. ápr. 10. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Huh ez de ismerős!

Az én párom barátai is pont ilyenek, ugyanez a korosztály.

Én egyszerűen nem járok velük sehova, ami sz*r mert a barátom nélkülem megy szórakozni amíg én ülök az ágyon... Dehát választhatok, hogy otthon elfoglalom magam vagy a haverjaival unom halálra magam.

2016. ápr. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szintén ez van, ugyanez a korosztály is.

Nálunk a lányok általában csöndben ülnek, a fiúk beszélgetnek. Én is csöndben ülök, mert semmihez nem tudok hozzászólni, vagy ha mégis beszélek, akkor nekem is belevágnak a szavamba. Tehát ha csöndben ülök, néha akkor is belémkötnek, pedig csak ülök...

Egyébként jól elvagyok társaságban, ezért nagyon fura ez nekem.

Nekem is azt mondja a barátom, hogy ők ilyenek.. és nyáron több napra elmegyünk velük nyaralni...király.

Remélem megoldódik nálatok!

2016. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!