Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért olyan befordult sok...

Miért olyan befordult sok fiatal? 16L

Figyelt kérdés

Szoval arra gondolok hogy egy 30 feletti siman elkezd beszélgetni egy masik olyan emberrel akivel még lehet nem beszélt

De a fiatalabbak mindig zenét hallgatnak vagy ha kérdeznek is valamit nem fogják fel h válaszolni kéne

Persze általánosítani sem lehet de szembetűnő

Jo én is felteszem a fullhallgatot de ha valaki beszélgetni akar akkor megy a beszélgetés akárkivel (ha nem szimpi akkor meg remélem máskor nem futok össze vele)

Hogy sokan max azokkal foglalkoznak akikkel szombatonként buliznak a többi meg nem olyan lényeges


2016. ápr. 14. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem tudok olyan könnyen elcseverészni bárkivel, amúgy sem vagyok egy ilyen mindent megosztó típus, de idegenekkel meg pláne. 17?l
2016. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez alapvetően személyiség kérdése. introvertált-extrovertált


hogy ez mennyire genetika, és mennyire a fejlődés során alakul ki, azt nem tudom. De a magyar társadalom az különösen elzárkózó, ez tény. Bazira stresszesek vagyunk, és nem tudjuk kezelni, szorongunk, depressziósak vagyunk. Mind közrejátszhat az elidegenedésben.

De sok ember ettől függetlenül jól érzi magát egyedül. A mai világ a kifelé fordulóknak kedvez ez tény

2016. ápr. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki most 20 even feluli azok gyerekkorukban az utcakon logtaknsotetedesig a haverokkal. Mi kb heti 4 orat ha hepeztunk a tobbit haverokkak toltottuk nyaron bringaztunk fociztunk telen szankoztunk a dombok oldalaban stb ... nagyon sok gyereknigy logott es mikor ott osszefutottunk veluk ismerkedtunk igy nottunk fel, hogy termeszetes szamunkra az ha unalmunkba utazas kozbe egy idegennel eltarsalgunk. A mai fiatalok meg kinse latnak antelefonbol utazas kozbe hazamennek ulnek be a gep ele es kockulnak vagy hulye musorokat neznek aztan csodalkoznak, hogy 0 kommunikacios kepesseguk van.az unokatestverem altalanos iskolaban 2.os nem tud folyekonyan olvasni es szerintem biciklizni sem sot faramaszni egyaltalan a napjai ugy neznek ki, hogy suli utan haza ott szamitogep estig aztan tv. Es ez minden nap igy. En ennyi idosen 2 gipszes kezzel maszkaltam mert leestem a farol mikor hazat epitettunk ra a haverokkal. Egyebkent ez a szulok hibaja is ha hagyjak, hogy a gyerek igy elpunyadjon.
2016. ápr. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!