Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van rengeteg mai tizenév...

Miért van rengeteg mai tizenévesnek szüksége arra, hogy hetente elmenjen bulizni és leigya magát a sárga földig?

Figyelt kérdés

Én is a tizenévesek közé tartozom, de valamiért sosem éreztem késztetést arra, hogy bulikba járjak és leigyam magam. 2-3 havonta elmegyek egy koncertre, akkor iszom egy kicsit és annyi nekem bőven elég.

Van valamilyen különösebb oka annak, hogy mások ennyire igénylik ezt? Arról nem is beszélve, hogy miért jó az, ha teljesen idegenekkel csókolóznak/szexelnek...

17/L


2016. ápr. 17. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
mert ezt látják egymástól, és félnek a kiközösítéstől, azt hiszik ez a barátság.
2016. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Mert azt hiszik, hogy ezzel menők lesznek,

Én pl sose iszom

2016. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Van pár osztálytársam, akik nagyon sokat és sokszor isznak és nem érdekli őket, hogy ez hogyan befolyásolja az életüket.


Most vettem csak észre, hogy véletlenül elírtam a koromat. 16 vagyok, bár már nem sokáig, úgyhogy nagyjából nem is számít. :D

2016. ápr. 17. 22:42
 4/11 Inessential ***** válasza:
81%

Én 15 éves vagyok.

Előfordult már, hogy velem egyidős ismerős azt mondta, hogy én gáz vagyok, mert minden normális ember pénteken elmegy inni.

Hát akkor én inkább nem leszek normális!

Nem fogom kövezni ezt a h*lye szokást, nem fogok elvegyülni ilyen társaságokban azért, hogy bevágódjak nálunk.

Elég baj, hogy egy 15 éves azt mondja nekem, hogy gáz vagyok, mert nem iszok, meg azzal jön nekem, hogy még mindig nincs barátnőm, miközben ő 3 sráccal kavar.

Oké, én is 15 vagyok, de tényleg néha a kortársaim miatt szégyellem magam és nem szeretem neten hangoztatni a koromat, mert akkor egyből jön a lenézés, hogy csak 15 vagyok.

Vannak olyan 15 évesek, akik szellemileg messze meghaladják a korosztályukat és nem azzal vannak elfoglalva, hogy minél előbb gerincre vágjanak egy csajt, vagy megdugassák magukat egy sráccal és péntekenként nem az a szokásuk, hogy elmennek iszogatni, mondván, ez a normális. Na meg a cigi...nekem azzal nincs bajom, ha valaki cigizik, azt mondjuk nem értem mire jó, de most nem ez a lényeg, hanem hogy ha állok a buszmegállóba, ahol nem is lehetne dohányozni, hát ne fújja már a füstöt a képembe.

Meg vannak olyanok, akik tényleg csak menők akarnak lenni, szívják a cigit, aztán annyit csinálnak, hogy szívnak egyet rajta, aztán egyből fújja is ki, nehogy köhögnie kelljen. Mert ugye kell a látszat.

Nos én nem fogok megváltozni azért, hogy egyesek szemében menő legyek. Nem is akarok menő lenni.

Én az akarok lenni, aki vagyok és akinek nem tetszik a valódi énem, az majd szépen hanyagol, de én nem leszek ilyen megjátszós nagyképű menőgyerek, azért, mert a korosztályomban ez a menő.

2016. ápr. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Inessential ***** válasza:
Nem fogom követni*
2016. ápr. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Inessential ***** válasza:
Konkrétan 1 olyan embert sem tudnék megnevezni a környezetemből (a korombeliek közül), akivel normálisan, nevetés nélkül, komolyan lehetne beszélni akármiről.
2016. ápr. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Senkinek sincs.

Különösebb ok csak a tudatlanság nem gondolkodás agy mosás.

2016. ápr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Tévedsz, a "mai"-val kapcsolatban:) 50 évvel ezelőtt is a fiatalok jó része hétvégente bulizott, rengeteg házibuli és igen, sárga földig itta magát:) Akkor sem és most sem igényli mindenki ezt.
2016. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
miért tévedne?azt kérdezte miért van a mai embereknek szüksége erre,sehol nem mondta,hogy régen nem ez volt
2016. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért amiért a nem mai tizenéveseknek is.

Szórakozás, kiereszted a gőzt.

2016. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!