Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van rengeteg mai tizenév...

Miért van rengeteg mai tizenévesnek szüksége arra, hogy hetente elmenjen bulizni és leigya magát a sárga földig?

Figyelt kérdés

Én is a tizenévesek közé tartozom, de valamiért sosem éreztem késztetést arra, hogy bulikba járjak és leigyam magam. 2-3 havonta elmegyek egy koncertre, akkor iszom egy kicsit és annyi nekem bőven elég.

Van valamilyen különösebb oka annak, hogy mások ennyire igénylik ezt? Arról nem is beszélve, hogy miért jó az, ha teljesen idegenekkel csókolóznak/szexelnek...

17/L


2016. ápr. 17. 22:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a mai tizenévesek, az én korosztályom (30-pár évesek) a te korodban ugyanezt csinálta. Én sem tartoztam azok közé, akik erre vágynak, így kicsit kilógtam a sorból.
2016. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!