Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az oka annak, hogy egy...

Mi az oka annak, hogy egy férfi nem használ piszoárt?

Figyelt kérdés
Egy forgalmas helyen voltunk, kimentünk a mosdóba, majd alig 15 perc múlva szólt, hogy újra megy, mert nem volt szabad. Az első alkalommal is később jött ki, mint én, gondolom annyi idő alatt már biztosan lett volna legalább 1 szabad piszoár.
2016. ápr. 27. 18:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szeret fülkében pisilni, transznemű vagy szarnia kellett. Ilyenek lehetnek
2016. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Kicsi a farkam. Ennyi s nem több.
2016. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért, piszoárba pisilés közben rá szoktak nézni a fiúk egymás nemi szervére????? EZt nem tudtam. Mert akkor rászokok.
2016. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Őőőő, a leírás alapján a legkézenfekvőbb magyarázat: sz..rni volt, te húgyagyú :D Istenkém, itt már felállítja a férfias vizelés elméletét, de az eszébe sem jut, hogy nem jó mindenre a piszoár :D


Egyébként én akkor szoktam wc-be menni piszoár helyett, ha tudom, hogy most még annyira nagyon nem kell pisilnem, de a következő x órában nem lesz rá lehetőségem és jobb lenne most kinyomni mindent. Na ilyenkor van, hogy az ember ácsorog fél percet, mire megered az áldás, ez pedig szerintem olyan kellemetlen úgy, ha közben valaki mellettem 30 centire áll.

2016. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Társasági élet?


Valami baj van.

2016. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Én is csak akkor használom a piszoárt ha nagyon muszáj. Praktikus oka van. Ha végeztem akkor szeretem megtörölni wc papírral, mert ha tetszik ha nem, a végén mindig marad egy-köt csepp ami még rázogatással sem jött ki. A nap végére sokszor egy-két csepp és annak már szaga is lehet. Nekem így higiénikusabb. Ja, és nem vagyok se piperkőc, se homokos.
2016. máj. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!