Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti egyedül szerettek enni...

Ti egyedül szerettek enni vagy másokkal együtt?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de számomra rengeteget ront az étel élvezeti értékén ha másokkal egy asztalnál kell elfogyasztani. Borzasztó idegesítőnek és gusztustalannak tartom ha csámcsognak, ha az ujjukat cuppogják, ha a fogukat szívják, ha teli szájjal beszélnek, de még ha civilizált módon étkezik valaki, akkor is valamennyire hallatszik hogy mozog a szájában az étel, és engem már az is zavar. És ugyanígy van fordítva is, tehát ha néznek én akkor se tudok normálisan enni, mert attól szorongok közben hogy ugyanezeket a dolgokat csinálom, ezáltal zavarva a többieket, így jobban figyelek magamra mint az ételre. Tudom, hogy én már egy elég szélsőséges eset vagyok, de sok embertől hallom, hogy ők se szeretnek másokkal együtt enni. Ti hogy vagytok ezzel?

2016. ápr. 29. 14:24
1 2
 11/11 anonim válasza:
Inkább egyedül szeretek enni, de az sem okoz nagy gondot, ha családdal, vagy a legjobb barátnőméknél eszek egy asztalnál több emberrel. De ha már így 7-8 ember van egy asztalnál, az zavar. Főleg hogyha evés közben néznek, utálom.
2016. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!