Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megpróbálja facebookon felvenn...

Megpróbálja facebookon felvenni veled a kapcsolatot az a volt csajod, akivel már egy éve nem beszéltetek ráadásul hapsija is van, mit teszel?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Lepattintom. Megis mirol kene vele beszelgetnem?
2016. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnos csak vagyok. De szerintem beszélni beszélhetsz vele, csak épp legyél mindig őszinte és egyenes.
2016. máj. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bocs, csaj.
2016. máj. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Ignorálom, használt cuccra nem tartok igényt.
2016. máj. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Volt ilyen, többször is megkeresett, csúnyán szakítottunk, ezért nem is válaszoltam neki, nem volt mit mondanom.
2016. máj. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Valaha szerelmesek voltunk egymásba. Természetesen meghallgatom, mit szeretne mondani.
2016. máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ, mit szeretne, lehet hogy párkapcsolattól teljesen független dolog lenne a téma (pl munkakeresés, stb).
2016. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
olvasás nélkül törlöm az üzenetét. Nem érdekel a nyűgje baja!
2016. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" használt cuccra nem tartok igényt. " Ezen jót mosolyogtam :) Aki ilyeneket mond, az általában mindig elfelejti, hogy valójában ő is "használt cucc", vagy egyéb hasonló szintű, ilyen aranyos kis megnevezésű személy. :)


Egy év ilyen szempontból egyébként sok idő. Egy év alatt rengeteget változik az ember, főként egy rosszul sikerült, vagy kihűlt kapcsolat után.


Az, hogy felkeresett téged, közel sem jelenti azt, hogy a "hapsiját" akarja lecserélni az exére.


Egy kapcsolat arról szól, hogy hogyan építjük a közös jövőnket. Tehát Jelenesetben két olyan emberről van szó, akik megosztották egymással a magánéletüket, a múltjukat, és a jövőbeni terveiket. Ha én ráírnék valamelyik exemre, minden bizonnyal arról érdeklődnék, hogy hogy alakult az élete, hogy sikerültek a dolgok, amiket eltervezett, és hasonlókat. :)


Ellehet olvasni, meglehet egyébként kérdezni, hogy mit szeretne a lány, mert lehetséges, hogy egyáltalán nincs hátsószándéka, csak hasonlóan gondolkodik, mint én.

2016. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9-esnek

Nyilván nem tudom teljesen átérezni a megnevezést, hisz még sosem volt senkim :D


De hogy kifejtsem: valószínű nem akarnék többet egy olyantól, akinek már rég függetlenül telik tőlem az élete, már párja is van s nem kellettem neki annó valamely hibám miatt vagy az ő hibája miatt szakítottunk, egyebek. Még ha éreznék is iránta valamit, akkor is lepattintanám, mert egyrészt erkölcstelen - pasija van - másrészt mint mondtam valami oka volna annak, hogy szétváltunk, harmadrészt pedig eléggé válogatós vagyok, szóval tényleg nem kellene amiatt, mert már más pasi utánam... :D

2016. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!