Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkednek a fiatalok?

Hol ismerkednek a fiatalok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.


Ha facebookon/neten ismerkedek, akkor vagy a 'nem szeretek neten ismerkedni' elutasító dumát kapom, vagy kamuba botlok.

Suliban nagyon nem szeretek ismerkedni, mert sok az ember, és általában egy témazáró előtt senki nem vágyik arra, hogy egy random, ismeretlen srác odamenjen hozzá dumálni.

Járok moziba, de igazából oda rajtam kívül csak párok járnak. Járok bulizni, szórakozni, de valahogy én csak olyan bulikba kapok meghívást, ahol az ott található lányok nagy része csak dákót akarna kapni az estére, és azt is egy totál-fullos csávótól (=nem tőlem), vagy éppen van komolyabb csávója.


Mostanában jutottam el oda, hogy belefáradtam a csajozásba, úgy, hogy még nem is volt csajom, és randim is csak egy, de egyszerűen lehetetlen..


2016. máj. 11. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor gondolkozok azon, hogy mennyivel könnyebb dolguk van a lányoknak ezen a téren. Csinálnak egy facebook profilt, kiraknak egy jól sikerült képet, és csak várni kell. Hozzá vannak szokva, hogy állandóan körbe ugrálják a fiúk őket, így csak válogatni kell. Bezzeg egy fiúnak ez nem adatik meg, mert a lányok nem ugrálnak körbe senkit pont ezért, mert nincs rá szükségük...
2016. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én AnoTalk-on ismertem meg a barátnőmet.
2016. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A fiúk sem éppen ártatlanok a kialakult helyzet miatt. Nekik is csak azok a lányok kellenek, akik kellegtetik magukat, meg olyan ruhákat vesznek fel, hogy kint van mindenük, a másabb tipusú lányokat már észre sem veszik.
2016. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!