Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sovány vagyok, és szégyellem....

Sovány vagyok, és szégyellem. Nem merek pólóban járni sehova mert félek hogy az emberek megszólnának hogy sovány vagyok. Vagy mutogatnának. Mit kezdjek ez ellen?

Figyelt kérdés
15/f...
2016. máj. 18. 18:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy vékonynak sokkal rosszabb lenni, mint elhízottnak. A kövér embereket nem szólják le(legalábbis nem olyan sűrűn, mint a soványokat) a testsúlyuk miatt, viszont a vékonyakat igen. Velem is ugyanez volt a helyzet, egyszerűen utáltam bármilyen pólót felvenni, mert csak lógott rajtam. Az XS méret is nagy volt rám, ami elég ciki. Elkezdtem edzeni, sokat olvastam a tömegnövelő étrendről, amit nem mindig tudtam betartani, de igyekeztem. 62 kilóról 77 lettem kicsit több, mint fél év alatt. Persze van pár kiló felesleg, amit majd leszálkásítok idővel. Nehogy azt hidd, hogy akik fikáznak a súlyod miatt, olyan izmosak, vagy vastagok lennének. Hozzád képest van rajtuk 3-4 kiló plusz, semmi több. Nem is értem, hogy tudtak ilyen kis girhes sz*rok fikázni évekig engem...
2016. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%
#6 Ha nem hízol, egyél még többet. Igen, szar helyzet, hogy neked (nekünk) sokkal több kell a tömegnöveléshez, mint másnak, de ez van. Ja, és napi 2 tányér leves + káposztás tésztától nem fogsz hízni :D
2016. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sportolj, nekem bevált.
2016. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2016. máj. 21. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!