Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a jó a nagyon korpás haj...

Mi a jó a nagyon korpás haj ellen? Már mindent kipróbáltam, head and shoulders, egyebek, de egyre több a korpa, így nem tudok suliba járni, dolgozni sem. Elég gáz. Mi lenne megoldás sos-be és hosszú távon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben voltam régebben borzasztó korpás volt a hajam.

Évekig én is a head and akármicsodát használtam ami egy nagy k..kit nem ér..már elnézést a fogalmazásért:D

ha sűrűn váltogattad a samponokat az még inkább árthatott a fejbőrödnek...

Milyen samponokat próbáltál még?Lány v vagy fiú?

Én a pantene-t használom és sztem elsőosztályú sampon.

Egyébként függ még egyéb dolgoktól is a korpásodás pl ha sokat vagy hidegben sapka nélkül az kiszárítja a fejbőrt.A túlzott és gyakori hajmosás hajszárítás is okozhatja.Vagy épp ellenkezőleg...

Ha nagyon feltűnő és zavaró a dolog akkor azt javaslom menj el gyógyszertárba kérj vmi a hajadra nekem ami elsőnek eszembejutott igaz kicsit kölcségesebb de biztosan jó az a T-gel.

Lehet érdemes kipróbálnod de mint mondtam ha biztosra akarsz menni akkor gyógyszertárba kérj tanácsot elsőként.

2011. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok, és már jóval túl a kamaszkoron is... leheth azért akkor, mert gyakran mosom és szárítom a hajam? borzasztó zavaró, de akkor elmegyek a gyógyszertárba, mert nem tudok mit kezdeni ezzel a dologgal. Próbáltam a gliss kurt, a head and shoulderst, a fructist és az elsevet (amit régen nagyon szerettem). Régen még segítettek, most sajnos nem. Elmegyek a gyogyiba, mert nem akarok felesleges pénzt kidobni egy új samponra. Köszönöm a válaszodat!
2011. márc. 17. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2011. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

amit az első ír nagyon jó szer (Neutrogena T-gel)! sajnos nagyon drága, de nekem használt.


régen volt még egy hasonló, ha jól emlékszem Selsun volt a neve.

2011. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. márc. 17. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:

a leghatásosabb és legolcsóbb a gyógyszertári kénes sampon, teljesen eltüntette a korpát, igaz abbahagytam, mert eszméletlen büdös volt :)

szóval marad a T-gel

2011. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A head and shoulders és hasonlók személyes tapasztalataim szerint semmit nem segítenek, alig van bennük hatóanyag.Én is ezzel a problémával küszködtem.Nekem egyedül az olasz Rougj Hair termékei váltak be, amit bőrgyógyász írt fel.Az ára elég borsos, de ez tényleg segít.Azóta nekem teljesen elmúlt ez a problémám.Jah és szerintem neked is megérné hajdiagnosztikához/bőrgyógyáaszhoz fordulni.
2011. márc. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál futhatsz egy kört, van valami receptes sampon rá.
2014. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!