Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez már szerintetek is beteges?

Ez már szerintetek is beteges?

Figyelt kérdés
Vannak olyan időszakok amikor úgy érzem, hogy az osztálytársaim nem bírnak/bajuk van velem. Egy csomószor rájöttem hogy csak beképzeltem az egészet. Általában olyam dolgok miatt van ez mint pl: nem válaszolt a kérdésemre olyan kedvesen,vagy van valami amiben jó vagyok és eddig mindig dícsért most meg nem, vagy néha ha elkezdenek nevetni akkor azt képzelem hogy rajtam nevetnek. Év elején többször volt ilyen, aztán egyre ritkábban. Mondhatni úgy éreztem hogy semmi bajuk nincs velem. Viszont most megint előjött ez az egész és nem tudom eldönteni hogy csak beképzelem vagy tényleg bajuk van velem. Hozzátenném hogy enyhén szocfóbos vagyok és most kezdtem a gimit. Légyszíves normális válaszokat adjatok. 15/L

2016. máj. 24. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Még valami: ezt általában az osztály 'menőbbjeinél' érzem
2016. máj. 24. 15:36
 2/6 anonim ***** válasza:
"Menők"=rosszindulatú, nagyképű, gonosz barmok
2016. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kevés önbizalmad van és csak beképzeles szerintem
2016. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*beképzeled
2016. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem beképzeled. Ha én utálom egy "barátom" én is ilyen kis jelekben mutatom meg.
2016. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akikről beszéltem nem a barátaim, csak az osztálytársaim.
2016. máj. 25. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!