Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Előfordult veletek, hogy egy...

Előfordult veletek, hogy egy vendég bunkóságot, pofátlanságot csinált valamilyen összejövetelen, amit ti szerveztetek?

Figyelt kérdés
Akár rokon vagy ismerős. Mit csinált és hogy reagáltatok?
2016. máj. 30. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja, az unokatesóm. Anyukám letolta, a nagybátyámék 2 évig nem álltak szóba velünk. Szerintem nem érdemes ott helyben lerendezni, inkább "üzenni kell" valakin keresztül. Pl. elmondani az illető anyjának, hogy ezt milyen gáznak tartod. (Még jobb, ha plusz egy szintet beraksz, tipikusan az a kibeszéled a háta mögött, miközben tudod, hogy vissza fogja hallani).
2016. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,igen velem történt már ilyen! Vendégeket vártunk,jöttek is ahogy kell majd a kapuban ketté vált a csapat és valamiért a hátsó bejáraton jöttek be és le is ragadtak ott kicsit beszélgetni! A ciki az volt hogy az egyik férfi vendég nem ment hátra hanem elöl jött be ,én még terítettem de ö már éhes volt ezért kiszolgálta magát a csirkecombból meg a fasírtból! Mire minden vendég asztalhoz került ö már jól lakott majdnem! Számomra ez kellemetlen volt mert akkor vett az ételböl mikor épp kiléptem a konyhából már csak arra mentem vissza hogy csócsálja a combot! Ha kért volna más lett volna de így?
2016. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!