Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elengednéd a párod fesztivá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elengednéd a párod fesztiválozni egyedül? Ha megkérne te ne menj vele, mit szólnál?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha az gondolod, hogy a te hatásköröd elengedni, akkor nagy tévedésben vagy. Autonóm ember azt csinál, amit akar. Aki ebben korlátozza őt, az nem szereti, hanem csupán kisajátítja.
2016. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze elengednem mert bizom benne viszont ha en is akarnek menni annak orulne. Ha nem akarna akkor rakerdeznek hogy miert nem. Ha a haverjaival akar menni akkor ertheto. A haveros sorozesekre sem jarok allandoan el
2016. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Fesztival az azert mas mint egy haveri sorozes. En sok part lattam kulonvalni es nagyon kevds volt akik nem csaltak meg a parjukat. Ha en elengednem a baratnom az egyenlo lenne azzal hogy alairom h a csajom megcsalhat. Egyebkent sok csajt ismerek akik dugni jarnak oda ahogy sok fiu is na mindegy en nem es kesz
2016. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

persze,lehet hogy nem akarja hogy ennyi pénzt kifizessek(nagyon drága egy ilyen fesztivál bérlet vagy napijegy),mert tudja hogy én nem értékelem igazán az ilyen típusú eseményeket,és inkább egy barátjával\barátnőjével menne(nemet nem írtâl)

szóval igen,szerintem nincs ezzel semmi probléma,h a fesztiválra szeretne menni ám menjen...maximum annyit kérnék csak, hogy lefekvés előtt írjon egy smst hogy minden rendben,jól érezte magát,hogy tudjam jól van

2016. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha massal is le akar fekudni, miert ne?
2016. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerencsére a párom nem olyan igénytelen, hogy ilyen fesztivál-mocskokra járjon...:D
2016. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Határozottan nem. Jártam már így és megcsalt (utólag belegondolva akkora barom voltam, mint az állat).


Amint megkérne, hogy én NE menjek vele, azonnal szakítanék is és oda megy utána ahova akar.

2016. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem vagyok sem az apja, sem az anyja, és ő egy felnőtt értelmes nő, szóval oda megy ahova akar.


engem nem érdekelnek a fesztiválok, felesleges időpocsékolásnak érzem azokat, engem nem kötnek le.

2016. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha megkérne, hogy én ne menjek vele akkor vissza se jöjjön.

Nekem mindegyik barátnőm elment bulizni és akkor meg is csalt mindegyik. Nagyjából ezzel lett vége minden kapcsolatomnak. Pedig én engedtem... ez egy teszt ha úgyvesszük. De már nincs kedvem hozzá. Én nem igazán jártam ilyen helyekre soha, így jobb ha a lány sem jár. Végtelen lehetőségek vannak még az ilyen helyeken kívül is.

2016. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha megkérne, hogy ne menjek vele, szakítanék. Ha egy lány egyedül akar menni fesztiválozni, akkor dugni akar.
2016. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!