Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy ismeretlen lánynak...

Ha egy ismeretlen lánynak mutatkozok be, akkor kézfogás van vagy puszi?

Figyelt kérdés
Valamiért sose tudom. Vagy ez valami helyzetfüggő dolog? És honnan tudom eldönteni?

2016. jún. 22. 19:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Jajj te jó ég, remélem az életben nem fogok még csak találkozni sem ezzel a hisztériás, sárkány nővel, mint ez a 65%-os. Ez a kioktató és arrogáns stílus katasztrófa.


Az illemet már leírták, hivatalos és annak tűnő helyzetekben kötelező az alkalmazása, a magánélet azért már nem így folyik, legfeljebb a csont konzervatívoknál. A fiatalok között, egy szórakozó helyen elég hülyén nézne ki az a dolog, hogy te állsz mint a vakegér, és vársz a nő első lépésére, hogy kezet fogj, puszit adj, amikor ő nincs tisztában ezzel, hogy neki kell megtennie az első lépést. Arról nem is beszélve, hogy ált. mindenki feszeng ilyenkor, és ha meg tudod törni a feszültséget egy puszival, kézfogással, akkor az jó indítás. Még egyszer mondom, maximum egy laza, fiatalok közötti magánéleti helyen, és nem a munkahelyen, iskolában, bíróságon stb.

2016. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"4: Hiába hisztériázol, én is onnan tudom az illemszabályokat, hogy a szüleim elolvastatták velem a könyvet 10 éves koromban.....,Azt a férfit, aki 20-on felül van és nyúlkálni kezd felém, szimplán pofon vágom (magánéletben)"


Azért ha valakire, akkor rád is rád férne egy illemkönyv, mert van min javítanod a stílusodon, kedves. Tombol belőled is a nőiesség és az illem.


Egyébként helyzetfüggő, ha nagyobb társaság van és több ember is bemutatkozik, általában kézfogással üdvözlöm nőként, ha pedig egy közeli barátom mutat be valakit ( és nem 5 emberrel együtt), akkor puszit is adok, miután bemutatkozok, ha egyidősek vagyunk.

25N :)

2016. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 TheGunner ***** válasza:
Jól mondja az előttem szóló :)
2016. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha olyan társaságban vagy/mész ahol ismersz tagokat akkor puszi, ha pedig személyesen (egyedül) mutatkozol be akkor kézfogás, de nem tudom mert nekem volt már hogy "kézfogós puszit" adtak és azt kifejezetten pozitívan vettem.
2016. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Csak most nézem nőstény?? :'D nagyon kivagyok
2016. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kezfogas
2016. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Sok hisztèrika :D

Menjetek Szigetre csàje :D

2016. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább emberfüggő. Nem szeretem, amikor idegen, izgatott srácok csücsörítve közelítenek. Vannak barátaim, velük sem szeretek puszilkodni, pedig tinikoromban volt nagy divat a 3 puszi. Igaz, a legjobb barátnőmmel soha nem 3 pusziztunk, inkább ölelkeztünk.


Nálam a puszi családon belül vagy közeli kapcsolatban megengedett, egyébként betolakodás az intimszférámba. Onnantól tartom a két lépés távolságot.

2016. jún. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Kézfogás. Ne puszilgass idegeneket.
2016. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én személy szerint utálok idegenekkel puszilkodni. De ismerősökkel sem szívesen teszem (kivételt képeznek természetesen a rokonok). Én legszívesebben csak kezet fognék. De mostanában valamiért mindenki puszilkodni akar?! Nem értem.
2016. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!