Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátnőmmel 3 hónapja lakom...

Barátnőmmel 3 hónapja lakom együtt.3 napja kívánt, bújt hozzam. Aztán aznap nem lett semmi. Ugye szex. Majd rá 2 nappal csak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Voltak dolgok amit megbeszeltunk kulturaltan es kicsit idegesek voltunk de azt mondta h o maga se erti. Egyszer csak csokkent nala. Igaz melozznk es elfaradunk estere..

2016. jún. 25. 11:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Régen velünk is ez volt. Nekem tökéletesen elég volt kéthetente egyszer. Egyszerűen nem kívántam semmilyen szinten. Többször csak muszájból mentem bele...

Aztán rájöttem, hogy mi az ami beindít, mitől lehet minden szeretkezésünk olyan, mintha a mennyekben lennék.

Azóta le se lehet lőni, már azért szólt a pasim, hogy ne tukmáljam már magam, ő nem egy tenyészbika.

Lehet, hogy az a baj, hogy nem élvezik annyira az együttléteket a barátnőitek. Érdemes lenne új dolgokat kipróbálni (pl. játékok), hátha lehet valamivel javítani a kéj szintjén.

2016. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

185 cmmel, 14% tzs-vel eléggé kipattintva, jóképű pasikent ugyanúgy szart rám szex terén, mint most 100kg-san, hogy elengedtem magam. Nyalás mindig játszott, kb annyiszor volt orgazmusa, mint nekem, utóbbi időben többször. Bármibe bene lennék, évekig próbálkoztam, de mar meguntam, mostmár csak haragszom, es rejszolok ha nincs itthon. Megcsalni nem fogom, persze volt ra alkalmam főleg amig jól néztem ki. Aztan 22-es csapdájaként romlik az ember önbizalma, önbecsülése, önértékelése, kevesebbet var el magátol es tesz meg magáért a párja se találja vonzónak de mas se, aztan ez csak generálja egymást.

Krv egyszerű azt mondani, hogy dobjam ki anyuci szoknyája mogul amikor mas gondja sincs az embernek csak kufircolni agyba-főbe de az albérletet se bírnám egyedül fizetni nem h a rezsit. Bele se merek gondolni milyen állapotok lehetnek, ahol a gyerek miatt maradnak együtt...

2016. jún. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki leír egy problémát, 10-ből négyen reflexből azt írják, hogy hülye p.ica hülye pocs, dobd ki.

Azért is írtam le a saját esetemet, hogy létezik ilyen is.

Az orgazmus és a jó szex nem mindig jár kézenfogva sajnos:(

2016. jún. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!